Ev Satın Almanın Yolları.?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

fivestar bunu yazdı:
    -----------------------------

Boşver fetoşun bankasını halkbank iyidir kredide ziraatte

ben aldım hastane borcumu ödedim, şimdi rahat rahat geri ödüyorum, bir garantim de yoktu yani, geçmiş işyerlerimin referansları ve tanıdıklar yardımcı oldu. banka fetonun olsa ne olur olmasa ne olur, ha feto ha fato, kullanabiliyosan kullanıcaksın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

40 binlira icin 7 senelik kredi ceksen 84 ay yapar. senelik %10 faiz ile aylik 715 lira odersin.

eger kredi 36 ay olursa 1300 lira olur aylik odemen. 3 yillik kredi ile aylik 800 lira odemek istersen 25000 liralik kredi cekiceksin. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

eminevim diye birşey var hacı ne kadar cemaat olduklarını tahmın etsemde çalışma prensipleri cok güzel. faiz fln yok

bi araştır istersen http://www.eminevim.com/default.aspx burasıda internet adresi.

aklına yatarsa buradan alırsın

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

CiRKiN bunu yazdı:

eminevim diye birşey var hacı ne kadar cemaat olduklarını tahmın etsemde çalışma prensipleri cok güzel. faiz fln yok

bi araştır istersen http://www.eminevim.com/default.aspx burasıda internet adresi.

aklına yatarsa buradan alırsın

eminevim güvenilirdir. benim arkadaşım bu ay araba alacak bu sistem sayesinde.

Benimde tek hayalim kendime ait bi evimin olması. Ama kredi falan zor işler. şöyle bir miktar peşin verip. geri kalanıda evin içine girdikten sonra aylık taksitlerle verebileceğim bişey olsa çok güzel olurdu benim için. Aynı anda hem kira verip hemde ev taksiti vermek çok zor bu devirde.

Naber la?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

200-300 maclik haftasonu programindan 1.80 - 2 oranli bir banko bulup, tek maca 10bin lira basiyorsun , oluyor sana 18-20 derken ev sahibi oluyorsun. 

parayi ziplatacaksin baska turlu olmaz.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

hojucuk bunu yazdı:

200-300 maclik haftasonu programindan 1.80 - 2 oranli bir banko bulup, tek maca 10bin lira basiyorsun , oluyor sana 18-20 derken ev sahibi oluyorsun. 

parayi ziplatacaksin baska turlu olmaz.

-------------------------

adam zar zor kazanmış hacı nasıl iddia ya bassın eli titrer

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Konut kredisi alman lazım hadi aldın varsayalım 60 milyarlık ev gelir sana 90 milyara işine geliyorsa bankayla konuşup kredi al
Toplam Hit: 4178 Toplam Mesaj: 19