folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evde Bulduğum Birkaç Ürün. (Modemler)

Evde Bulduğum Birkaç Ürün. (Modemler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Hacılar selam;

Evde satacak bişeler varmı diye kurcalarken :) 1 adet tilgin Marka Modem , 1 adet markasını bilemediğim büyükçe bir modem üzerinde Türktelekom yazıyor, birde tivi bu kutusu ve kumandası buldum.

Modemler okey satsak kullanılabilir ama bu tivi bu kutusu alacak kişinin işine yarar mı bilemedim , bilen müridler bi el atarsa sevinirim. 

Ayrıca modem ihtiyacı olan varsada uygun fiyata vereyim :) 

Fotoğrafda ekledim bakabilirsiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Tilgin modemin Voip telefon desteğide var. Turkcell SOL ile kullanılabilir alacak kişi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Tilgin modemin Voip telefon desteğide var. Turkcell SOL ile kullanılabilir alacak kişi. 

Sağolasın hocam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

Netspeed 35mpbs vdsl kullanıyorum vdsl modemim de var ama modeli biraz eskiymiş o yüzden hızlı giremiyorum. Bu modem işime yarar mı acaba ? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

Netspeed 35mpbs vdsl kullanıyorum vdsl modemim de var ama modeli biraz eskiymiş o yüzden hızlı giremiyorum. Bu modem işime yarar mı acaba ? 

Evet.

Tam model ismi : Tilgin HG2331. O şekilde aratabilirsin.

mkyb tarafından 18/Nis/20 19:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı

bende tam hakim değilim Valla hocam anlayan müridler yazarlarsa eger işne yarayıp yaramayacağını ona göre birşeyler yaparız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLcoL
    aLcoL's avatar
    Erkek

Yeni birkaç malzeme eklendi Ups..

https://www.letgo.com/tr-tr/u/derya-bastemir_ETz3zonw0l

işine yarayacak malzeme olan müridler yazarsa fiyatları değiştiririz ;)

Toplam Hit: 979 Toplam Mesaj: 7
modemler tvbu modem