folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Evde Ne Olduğunu Bilmediğim Bi Cihaz

Evde Ne Olduğunu Bilmediğim Bi Cihaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    by_todd bunu yazdı

hadi satmak istiyorum cihazı de de bizde bilelim. 

nden satmakistiyorum diyeyim peşin hükümlü olmayın bukadar ya sağına baktım soluna baktım cozemedim adaptorunu taktım wirless te bişey göremedim pc de üzerine baktım güç ışığı var bitek altına baktım console falan bişeyler yazıyo nette baktım komutlar vs vs bişeyler var bi an aklıma acaba mini pc gibi bişeymidir ki diye geldi hani kablosuz wifi olarak bişey olduğunu arastırmalarımda zaten buldum fakat olur ya farklı bişeydir bilen birisi aha onunla bu yapılır diye bişey soyler belki banada evde uğras eğlence cıkar diye düşündüm. birde seneler önce güvenlik işi ile kısmen uğraştım donanımlarla cihazlarla pek bağım olmadı kamera takma falan yapmadım ama belki ordan kalmıstır kablosuz görüntü aktarımlarıyla ilgili bişeydir diye düşündüm belki fikir veren cıkar dedim bu yani bukadar. imlaya yada anlatım bozukluğuma taksan hadi neyse de by_toldd kardeş sen bukadar mal olamazsın ya..

Evrim içi mürit..laugh is live..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Hayrına bana yollada karşı evde oturan babamın eve internet dağıtayım :D

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

whoobay isimli arkadas yazmıs senden once  biraz inceleme yapıyım nedir nasıl bişeydir diye ona göndericem ne yazıkki

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Başlığa hitafen şunu diyeceğim, Evde bilmediğiniz şeyler görürseniz kurcalamayın.. :)

Bu başlığını her görüşümde çocukluk yaramazlıklarım gelir aklıma, bir keresinde Televizyonun Regülatörünü darmadağın etmiştim.. :)

Konuda bahse konu mesele hakkında bilgim yok.

Çocukluktan ne olacağın belliymiş dostum. Ona dokunma, buna bakma, şunu kurcalama. bi eaah diyesim geldi. Şimdi JeagerMeister, selected 56 botanicals, cold macerated elixir, matured in oak. Der KrauterLikör.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    csabanci bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı

whoobay isimli arkadas yazmıs senden once  biraz inceleme yapıyım nedir nasıl bişeydir diye ona göndericem ne yazıkki

bana cüzdan yollucaktın yollamadın , opencartta yardım etmiştim. :D AP yi yollasana xd odamda bi diş çekiyo

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 2413 Toplam Mesaj: 16
huawei ap5030dn