folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Evde, PC İle Street Fighter Düzeni

Evde, PC İle Street Fighter Düzeni

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Hocam bu tarz oyunlari seviyorsan narutonun son çıkan bir oyunu vardı, onu tavsiye ederim. Eğer animesini biliyorsan daha da keyf veren bir hale gelecektir. Ayrıca bilgisayarin da rahatlıkla kaldirir diye düşünüyorum. Kurulumu zor değil, çok alan da kaplamiyor. Aklında bulunsun. 

Ben geçen yil oynuyordum ancak tek oynayinca tat vermiyor diye silmistim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

SF2: champion edition ile başla

SF3

SF3: 2nd impact

SF3: 3rd Strike

Ultra SF4

SF5

--

Tek başına oynama, arcade modda oyunu bitirdikten sonra silme isteği geliyor :(

Yanında rakibin olsun, random karakter seçip maç yapın, daha çekişmeli geçiyor.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Şu sıralar en popüler oyun Dragon Ball FighterZ, Guilty Gear serisinin yapımcısı Arc System Works yaptı. Oyun gerçekten çok iyi. Bu seneki Evo'dan MvC'yi çıkarıp DBFZ'yi koydular. Fiyatı uçuk olduğu için hala alamadım. Onun dışında Injustuce 2 var. MK serisini yapan Netherrealms'ın diğer oyunu. O da gayet güzel bir oyun. Yeni MK 2019'da gelene kadar bunun hype'ı devam eder bence. 

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Şu sıralar en popüler oyun Dragon Ball FighterZ, Guilty Gear serisinin yapımcısı Arc System Works yaptı. Oyun gerçekten çok iyi. Bu seneki Evo'dan MvC'yi çıkarıp DBFZ'yi koydular. Fiyatı uçuk olduğu için hala alamadım. Onun dışında Injustuce 2 var. MK serisini yapan Netherrealms'ın diğer oyunu. O da gayet güzel bir oyun. Yeni MK 2019'da gelene kadar bunun hype'ı devam eder bence. 

Konuyu güncelledim. Ultra Street Fİghter IV eklendi..

@krypt Hocam DBFZ güzewlmiş ama sistem gereksinimleri yine benim sisteme göre yüksek. Beni aşıyor yani.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

Konuyu güncelledim. Ultra Street Fİghter IV eklendi..

@krypt Hocam DBFZ güzewlmiş ama sistem gereksinimleri yine benim sisteme göre yüksek. Beni aşıyor yani.

Hadi listeye bir adet bonus nostalji retro yazayım:

Street fighter biliyorsunuz süper nintento (SNES) için çıktı. Ama çinli/japonlu korsancı abiler ne yaptı? NES konsollar için klon oyununu yaptılar. 4 adamlı street fighter. Bonus olarak onu da oynayabilirsin.

https://www.youtube.com/watch?v=_hQjFpGB6_k

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Bu ultrayı kullanmak ne kadar zor yahu.. Alışması baya sürecek gibi.

@NoktaliVirgul hocam İstanbul'daysan bir toplanma düzenlemek istiyorum; sen de bu oyunun oyuncususun heralde, imkan olursa gelirsin, beklerim. Öncelikle kendimi biraz eğiteyim ki, madara olmayayım :D

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 3428 Toplam Mesaj: 27
street fighter capcom sfv street fighter street fighter v