folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Evde Tişört Basmak Ya Da Dışarıya Bastırmak ?

Evde Tişört Basmak Ya Da Dışarıya Bastırmak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

merhaba

evde tişört basmak için şu dökümanı okudum fakat baya zor geldi : https://www.tahribat.com/document-serigrafi-ipek-baski-yontemiyle-evde-tshirt-basi-5293/

bildiğiniz daha kolay bir yöntem var mı? ya da bastırmak için istanbulda bu işi yapan mürid/tavsiye edeceğiniz yer var mı ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

merhaba

evde tişört basmak için şu dökümanı okudum fakat baya zor geldi : https://www.tahribat.com/document-serigrafi-ipek-baski-yontemiyle-evde-tshirt-basi-5293/

bildiğiniz daha kolay bir yöntem var mı? ya da bastırmak için istanbulda bu işi yapan mürid/tavsiye edeceğiniz yer var mı ?

@sezginari bu işi yapıyordu galiba. bi pm at

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Nasil bir sey var aklinda ve ne kadar siddetle kullanacaksin? Ben dekor hazirliyorum elde kumas boyasiyla bence epey guzel oluyor ama haftada bir iki yikanmaya uygun degil. Aklindakine gore yontem urun onerebilirim.

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Nasil bir sey var aklinda ve ne kadar siddetle kullanacaksin? Ben dekor hazirliyorum elde kumas boyasiyla bence epey guzel oluyor ama haftada bir iki yikanmaya uygun degil. Aklindakine gore yontem urun onerebilirim.

normal basklılı tişört gibi satıcam işte, detayını bilmiyorum malesef. atıyorum bi odtü tişörtünü neyle basıyolarsa o ayarda bir şey olmasını ister insanlar.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

merhaba

Hocam selam,

Benim tek aklimda kalan ve cok kolay  baski  islemi yapilabilen islem turlerinden bir tanesi Karbon 100 kagidi diger adi bildigim kadari ile transfer kagidi yanlis bir cumle kullandiysam arkadaslar duzeltir 

Youtube uzerinde bir ton uygulama sekil var

Ornek;

https://youtu.be/AXCh6rW2LbY 

enicma tarafından 18/Kas/18 21:04 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    yolbulucu bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

normal basklılı tişört gibi satıcam işte, detayını bilmiyorum malesef. atıyorum bi odtü tişörtünü neyle basıyolarsa o ayarda bir şey olmasını ister insanlar.

Sayi cok degil ve desen musaitse stensil kullanabilirsin. Cok cesitli stensiller satiliyor ya da kendin de her turlu malzemeden custom yapabilirsin, kumas boyasiyla istedigin yerini doldurursun. Ornek:

Yine sayi cok degil ve enerjin varsa ve desen stensile ihtiyac duymuyorsa normal bant ve sabunla cizip yine icini boyayabilirsin. Ornek:

Vakit tabii ki harcarsin ama cok ucuz olur. 

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 924 Toplam Mesaj: 6
tişört baskı