Evden Atılmak :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkness_izmir
    darkness_izmir's avatar
    Erkek
    StigmatA bunu yazdı:
    -----------------------------

Ben de Çanakkale'deyim 3 yıldır. Bu beşinci evim ama hiçbirinde şikayet almadık bugüne kadar. Demek ki genelleme yanlış. Doğru durana kim ne desin ki..

Ama imza toplanıp da evden çıkarılan birkaç arkadaşım da var haberin olsun. Bu durumda tek yapacağınız yeni bi ev bulmak oluyor..

hocam imza toplanıp atılan arkadaşlarını ne kadar sürede attılar 1. dönemi bitirebilirsek bize yeter zaten...2. döneme allah kerim

bendekiler hayel değil plan,planlarımda gerçek değil sadece birer rüya ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    şikayet 1-2 kişiden degilmişki bütün herkes şikayetçiymiş :D rahat durmak lazım

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    korokol ne ya ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

darkness_izmir bunu yazdı:

ç.kalede üni okuysana sakata geldin demektir.esnafından okuluna komuşuna kadar herkse seni ezmeye paranı yemeye çalıyo. gecen sene yurttayken ev hayeliyle yanıp tutuşuyodum bu sene tap heyelimi gerçekleştirdim diyemeden sabah akşam bi yan daireden bi alt kattan bi yapışık oldumuz apartmandan durmadan ses yapıyoz die şikayet alıyoz biraz önce yandaki 3 kız psikologtan hasta olduğum geldi yarın korokola gitcez diye bağrınıp durdu..korokola igtsek ne olcak yada imza falan toplayıp biizi evden atmaya kalksalar napmak gerek bilen varsa bi akıl versin ?

sen önce Türkçe konuşmayı öğren sonra insanlarla iletişimin kendiliğinden düzelir. Malum ülkemizde Türkçe konuşarak anlaşmak gelenek halini almış. Psikologa git sen ya da gerçekten hastasın gibi görünüyor. Komple ülkeden atılmadan ...

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 5259 Toplam Mesaj: 25