folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Eve İnternet Bağlama / Önerileriniz?

Eve İnternet Bağlama / Önerileriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek

sevgili murid ve muride arkadaslar; şuan bulunduğum konumda alt yapı çok kötü, max 8 Mbps destekliyor. Ekstra sorunlardan dolayı burdan 2~3 ay içinde taşınmayı düşünüyorum. bu zaman zarfında internet bağlayabileciğim kurum/paket önerileriniz? 

dipnot: Yalın internet düşünüyorum, tlf vs ücretleri olmamalı...sonradan iptal etmek istediğimde sorun yaşamayacağım, önereceğiniz paketler için faturaya yansıyan tutarı söylerseniz sevinirim. (59 TL →→ faturada 95 TL görmemek adına) (modem var)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Türk net

Maceraya gerek yok  

İşin bittimi iptal et gitsin 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

TurkNet öneririm. Modemden anlıyorsanız, kurulumdan anlıyorsanız, bağlantılardan anlıyorsanız mahalledeki sorun veya olası bakımlar dışında sorun yaşamazsınız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet ve Netspeed var zaten bir tek taahhüt istemeyen firma.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek
    tuuruls bunu yazdı

TurkNet öneririm. Modemden anlıyorsanız, kurulumdan anlıyorsanız, bağlantılardan anlıyorsanız mahalledeki sorun veya olası bakımlar dışında sorun yaşamazsınız.

+rep

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Türk net

Maceraya gerek yok  

İşin bittimi iptal et gitsin 

Bağlama süreci ve iptal süreci çok uzun deniyor forumlarda...??? Siz kac günde bagladiniz ya da iptal ettiyseniz kaç gün sürdu süreç???

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msttr
    msttr's avatar
    Erkek
    tuuruls bunu yazdı

Bağlanma ve iptal etme süreci nasıl ??? Kaç günde bağlarım. Kaç günde iptal ederim.?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    msttr bunu yazdı
    tuuruls bunu yazdı

Bağlanma ve iptal etme süreci nasıl ??? Kaç günde bağlarım. Kaç günde iptal ederim.?

Geçen ay bağlattık. 6 gün sürer dendi 3. Gün internet gelmişti. Tabii evde halihazırda telefon hattı vardı, yoksa zaten hepsinde aşağı yukarı aynı sürer çünkü telekomun altyapıyı hazırlaması gerek öncelikle.

Bu arada bize de telekomdan maks 8 destekliyor dendi türknet 35 veriyor şu an.

CaniSokucu tarafından 04/Eyl/19 14:47 tarihinde düzenlenmiştir

Şafak 1152!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

TürkNet kullanacaksın tahüt istemiyorsan.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

3 aydır millenicom kullanıyorum taahütsüz modem dahil 85 tl ödüyorum gayet memnunum. Birçok şikayet okudum ilk başta vazgeçtim. Turknet aradım fiber altyapı vardı çünkü binamda. Geldi ekipler dış duvarım delmek yerine binanın tepesinden verebiliriz kabloyu diyince bok oldu mevzu. Sonrası malum millenicoma basvurdum 48 saat geçmeden geldiler kurdular netim calısıyor. Evet cok uygun kampanyalar var ama 2 sene taahüt istiyor,kim öle kim kala... Tavsiye ederim milleniyi.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 11063 Toplam Mesaj: 10
internet modem tarife önerisi