folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Eve Yavru Kedi Aldım Pirelendim

Eve Yavru Kedi Aldım Pirelendim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı

Al işte, dün bağırıyodu annesi gelir alır dedik terk etmiş kaldı başımıza :) açlıktan bağırıyodu sustu şimdi mahallede biri çıkıp süt vermemiş yazık günah ya

Benimki bunun sarman olanıydı. Mavi göz acayip karizma duruyor sarılarda. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kumrular yumurtalarını taşıyabiliyorlar mı ? Evin penceresindeki yuvada 2 yumurta vardı şimdi baktım iki yumurtanın yerinde yeller esiyor.Anne'de kaçmışgitmiş...Şerefsiz Karga mı kaptı acaba ?

Koskoca forumda kuşbilimcisi bir arkadaş yok mu ?

Janitschar tarafından 21/May/16 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

Acaip derecede agresifim !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

Al işte, dün bağırıyodu annesi gelir alır dedik terk etmiş kaldı başımıza :) açlıktan bağırıyodu sustu şimdi mahallede biri çıkıp süt vermemiş yazık günah ya

Hocam yagsiz sur verseydiniz. Yagli sut kabiz ediyo hayvan ölüyo sonra. Yalniz serefsiz pek tatliymis. Verin sutunu suyunu dursun iste hayvan oralarda :d

Cigu bigule :(
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hasato
    hasato's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bir canlıya sahip çıkarak en iyisini yapmışsın kardeşim... Evi ilaçlatırsın geçer gider ancak bir canlıya yardım etmenin vicdanı rahatlığı ömür boyu sürer....

Ders paylaşımlarıma @hasan safa tosun ( youtube) , @hasato (facebook) adreslerinden ulaşabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Webci58 bunu yazdı

Hocam yagsiz sur verseydiniz. Yagli sut kabiz ediyo hayvan ölüyo sonra. Yalniz serefsiz pek tatliymis. Verin sutunu suyunu dursun iste hayvan oralarda :d

hocam sulandırıp veriyorum şimdilik dokunmasın diye, eğer alıp giden olmazsa mama vs. verir büyütürüm. bundan önce aynı şekilde büyüttüm birtane, geçenlerde doğum yapamadı yavrunun bacağı çıktı gerisi kaldı içinde veterinere verdim, ölü doğum yapmış iyileşmiş kaçmış :) bakalım buda büyürse iyi olur

Frontend Dev.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acab
    acab's avatar
    Erkek

hacı fena tatlıymıs bu sero ya kıcının oldugu yere ıslak mendıl gıbı bısıle masaj yapmak lazım yoksa sıcamıyolar dıye bılıyorum ölüyolar annesi çünki belli bi süre yalıyarak yaptırıyomus

cccyyyzzz
Toplam Hit: 4697 Toplam Mesaj: 37
kedi kedi pire