Evlenmek İstiyorum Ama Babam İzin Vermiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sugibi
    sugibi's avatar
    Dişi
    yaw güzel kardeşim bu yaşta evlenipte napacan bide intihat edecekmiş yaw komik olma allah aşkına yaw evlende gör dünya kaç bucak.sonrada nası boşanacam diye mesaj yazar boşanamazsam intihat edecem yardım edin dersin daha çoooookk gençsin babanın yerinde olsam bende izin vermezdim iyi yapmış.sevgiyle kal.evlenmeyi düşünmekten ziyada yapacak o kadar çokkkk şeyin olmalı ki onları düşünn benceeeeeeeee
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Ya bak doru dio bütün bu insanlar.ama bu senin kendi hayatın, eger o da senin sewdiin kadar seni seviosa zaten 2 sene sabreder artık herseyin yoluna girmesini bekler... (Ha bu arada kiz 18 in altindaysa zaten senin baban izin verse kizin ailesini biraz zor ikna edersin)

Ama ben haywanlar gibi sewiom siz ne anlarsınız denyolar diosan da saygı duyarim, kaçır o zaman kızı, iş güç maddi durum warsa, ama bu yaşta evlenme sorumluluunu aliosan heralde maddi olarak babana güvenmiosun evlendikten sora sana bakar die. bu yasta ew gecindirebilirim diosan hic durma.

Bence acele etme kiz kacmio ya, tabi o da bole sewiosa seni... sewmiosa zaten tartismaa degmez ailenle...

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kedi_Gofreti
    Kedi_Gofreti's avatar
    Dişi

wah canimmmm!
    arkadasim sewmek gusel de basina is acma bence
    pisman olup oturursun asssaga
    babanin bi bildigi war heralde
    bu yasta ew gecindirebilir misin saniosun
    sewmekle bitmio ki
    sewgiyle ısınıp sewgiyle karin doyurcaksiniz heralde

ama paran warsa kacir kizi =)
    sonra da bi bakarsin umduun gibi cikmio
    o zaman ailemi bosuna uzmusum die pisman olursun hayatin boyunca..

Fairies wear boots
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skullomaniaa
    skullomaniaa's avatar
    Erkek

kızı kaçırınca boyun mu uzicak hayır bi kere yaptığın bi suç evlenmek istiyorum diyosun kaçırınca (eğer 2 nizden biri 18 yaşın altında iseniz) evlenemiceksin ailelerin resmi izni olması gerekli e zaten bu izin olsa kaçırmana gerek yoq ama sen dersinkiben kızı bi kaçırim o zaman aileler istemeselerde onay vercekler bu senin fikrin para pul varsa yap ama kız seni yarı yolda bırakır bu beni zorla kaçırdı derse o zaman sen hapse o nereye giderse artık

Sirkat çoğalıp lafz-ı sadakat modalandı, Namus tamam oldu hamiyyet yeni çıktı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Redline239
    Redline239's avatar
    Erkek
    Yuooh bee delisin abi sen gız gelip seni gaçırsın haa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Redline239
    Redline239's avatar
    Erkek
    Redline239 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yuooh bee delisin abi sen kız gelip seni kaçırsın haa
    -----------------------------

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    Ya bak doru dio bütün bu insanlar.ama bu senin kendi hayatın, eger o da senin sewdiin kadar seni seviosa zaten 2 sene sabreder artık herseyin yoluna girmesini bekler... (Ha bu arada kiz 18 in altindaysa zaten senin baban izin verse kizin ailesini biraz zor ikna edersin)

Ama ben haywanlar gibi sewiom siz ne anlarsınız denyolar diosan da saygı duyarim, kaçır o zaman kızı, iş güç maddi durum warsa, ama bu yaşta evlenme sorumluluunu aliosan heralde maddi olarak babana güvenmiosun evlendikten sora sana bakar die. bu yasta ew gecindirebilirim diosan hic durma.

Bence acele etme kiz kacmio ya, tabi o da bole sewiosa seni... sewmiosa zaten tartismaa degmez ailenle...

bencede böle yap katılıyom 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

bencede böle yap katılıyom 

konuyu açan çoluk çocuğa karışmıştır be abi 10 sene olmuş :)

test 1 2
Toplam Hit: 6007 Toplam Mesaj: 19