folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Evlilik Öncesi Cinsel İlişkiye Bakış Açınız

Evlilik Öncesi Cinsel İlişkiye Bakış Açınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ne güzel dimi sokakta gördüğün karı kıza bak bak, laf at sonra çık gel evlenirken bakire olsun hocalar atın böyle düşünceleri.

Her türlü haltı yapıp burda kardeşim şöyle böyle demek ne kadar doğru??Kız istiyorsa, bakire değilse ne ala memleket.alan memnun satan memnun.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    bakirelik islam dinine görede önemlidir, Türk toplumunun gelenek görenek örf ve adetlerine görede önemlidir.
    bakirelik önemli deil diyenlere şaşıyorum.Bu ne İslam ne de Türklük ahlak ve şuuruna girer.ha siz bu çizgilerin dışında gezmeyi marifet olarak görüosanız helal olsun diyorum.çok geniş insanlarız vesselam.
    yada bunu çağdaşlık olarak görüosanız ben dünyanın en geri en ilkel en hayvani insanı olmayı kendim için gurur sayıyorum.

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ofarslann
    ofarslann's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ofarslann bunu yazdı:

peki arkadaşlar...

kız kardeşinizin sevgilisiyle (erkek arkadaşıyla) çıkmasına izin verirmiydiniz..???

sen sevgilinle buluşacağın zaman kardeşinden izin alıyormusun veya onun senden izin alması gereklimi?

benim için no problem yok...

iş kızkardeşime gelince haaa orada bir dur derim..

bırak onu erkek arkadaşının olduğunu duyim kıyameti kopartırım..kırmadık yerini bırakmam...şahsi görüşümdür kimse yadırgamasın ben böyle yaparım..Sadece benmi bu şekilde düşünüyorum acaba...bence hayır..türkiyenin %70-%80 bu düşünceye sahip çıkıyordur bence...

ben 25 yaşındayım..bu yaşıma kadar ne bir kızın eline elim deydi  ne bir kişi ile cinsel birlikteliğim oldu..

herşeyden önce 5 dakikalık bir zevk için ahiret hayatımı karartamam...

en önemlisi bu...

bu benim görüşüm...

sizin görüşleriniz...?

""Medeniyet Açmaksa Bedeni, Hayvanlar Sizden De Medeni!"" M.Akif ERSOY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalı bence bi hatun herşeyi eşine saklamalı ama yaşayana diyecek bir şey yok ama illada bekaret olmalı deyen erkekler kendisi bir şey yaşamamalı sonuçta erkegim yaparım dememeli yapıyosada bekaret aramamalı ayrıca hatunlara patlak filan diye hitap etmeyin sonuçta bunu bi hatun tek başına yapmıyor namusu iki bacak arasındada görmeyin namus insanın yüreginde olmalı kızlına zarar vermeden her haltı yiyenler var bunlar kızlına dokundurmadıgı için namuslumu oluyorlar bu konu derin konu hakkatten ama peygamber efendimizin bir hadisi var

bir kadın kocasına temiz bir geçmiş bir erkek kadınına temiz bir gelecek vermeli 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    Ya bi soruya takildim... evlenmek istediginiz kiza ,mesela, deger verdiginiz için bakire olmasini istersiniz, peki evlenmeden önce sevistiginiz kizlara ne gibi deger veriyorsunuz ?
    ----------
    hiç!
    yha konuyu senn bacın benm bacım dısarı cıkma izin olayına getirmeyn nolur..sklmiş kızla evlenirmisin evlenmezmisin..ben biliosam evlenmem(buyuk konişmiyim ama su anki düşüncem o şekilde..) sonucda her kız opusebilr oral olaylara girmiş olabilir ama önden yiyemez arkadaşım benm felsefem budur..benm bacımda istediğiyle cıkar ben bacıma guveniorm aklı basında kız nerde nasıl davrancağını bilir.. bu arada kimse indirmedimi lan dökümanı ayıb walla..

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

şu sohbete yorum ekleyenin,kızlık zarı kadar aklı yoktur.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 27601 Toplam Mesaj: 77