folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Excel 2016 Ve Office [Crack-Beyin Fırtınası]

Excel 2016 Ve Office [Crack-Beyin Fırtınası]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Öncelikle OpenOffice orjinal Excel'in rahatlığını, uyumluluğunu ve kullanım kolaylığını vermiyor. Özetle Excel'den başkası yalan. Ha alternatif ne derseniz WPS Office olabilir.

Ben mydigitallife.com üzeinden indiriyorum, Orjinal windows lisasımı bozup bozmadığını test etmedim (laptopu orjinal lisanslı windows bölümünden başlatmıyorum) ancak orjinal sitesinden indirdiğim kmspico kullandığımda gözüm arkada kalmıyor. Ayrıca o sitedeki sürümde bir yamuk olsa, kullanan sayısı az değil, illaki ortaya çıkardı diye düşünüyorum.

Hocam senin tecrübelerine güveniyorum. WPS Office için teşekkür ederim , incelicem. 2012den beri openoffice kullanıyorum. excel2016yı görünce çağ atladım resmen :) Bugüne kadar  ihtiyaç duymadığım için 2012de yüklediğim programla devam ettim.

Orijinal windowsta KMSpico ile Office Kırmaya çalışırken , orijinal windowsun bozulduğu birkaç yerde daha gözüme çarptı. O yüzden ileride arayıpta bu sayfaya ulaşan arkadaşlar dikkatli olsun.
    Koyuyla işaretlediğim kısım mantık hatası.Örn: https://www.youtube.com/watch?v=j3joCht3ivw

Niyetim KMSpico'yu kötülemek değildi ama bi araştırayım debug eden çıkmıştır mutlaka

Hocam ben seni çok iyi anlıyorum ve şu video ile cevap vermek istiyorum :)

https://www.youtube.com/watch?v=Sn7pNTsY5iY&feature=youtu.be&t=34

00:34

NoktaliVirgul tarafından 17/Nis/19 12:36 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    Aklıma takılan bazı sorular ! 
    1-
    KMSpico dışında Crackleme yöntemi yok mudur ? (Sağa sola virüs bulaştırmadan)
    2-
    KMSpico'nun PC üzerinde tam olarak yapmış olduğu işlem nedir ? Geçmişteki Crack olaylarından farkı ne ? 
    3-Yalnızca Office programları için zaman bilgisini sabitleyemez miyiz ? Bu program zaman bilgisi çekmeye çalışırsa şunu gönder gibi arkaplanda çalışacak bi yazılım ? 
    4-Aklınıza pratik bir yöntem geliyor mu ? Siz ne önerirsiniz? (Örneğin bi *.bat yazıp kısayola iliştirsek Excel'i çalıştırmadan önce zamanı geri alsa , kapattığımızda başka bir *.bat'la zamanı düzeltsek falan gibi) 

The lost boy of cyberspace ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

hocam excele en yakın olarak 6 aydır excel siz kalmış biri olarakdan libreoffice derim ben hem de geliştirilmeye daha müsait gibi 

open kullandım bi gün dayanabildim ancak sinir hastası olur insan o programda kısayol yok bişey yok çok banal win95 den kalma gibi.

Buraya bakabilirsin: https://www.tahribat.com/forum/office-2016-full-240924

The lost boy of cyberspace ...
Toplam Hit: 2957 Toplam Mesaj: 15
excel crack kmspico microsoft office