Excel De Bi Kaç Basit Bişey

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

ya gençler ben introduction to computers diye bi ders alıyorum bu ders bölümün en basit dersi ama benim 4. alışım geçemiyorum bi türlü     c 'yi , mikroyu felan herşeyi geçtim bu kaldı sınavda excel le ilgili bişeyler soruyo mesela "Excel de A10 da öğrenci notları olduğunu düşünün ve 60 üzerinden geçenlerin not ortalamasını hesaplayın."bu soru mesela çözümü nedir yani ben soruyu nasıl çözceğimi anlayamıyorum bunun cevabını yazcak bi deluğanlı arıyorum hatta elinde buna benzer örnek olupta cevaplarıyla beraber atarsanız büyük iyilik etmiş olursunuz şimdiden teşekkürler herkese 

son bitlisli
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

excel de formüllere bakman gerekiyor hocam..

http://www.youtube.com/watch?v=oHyLO1Iv4xE

burdaki dersle bir çok sorunu sanırım kolaylıkla çözebilirsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

En basit haliyle burdan öğrenebilirsin: 

http://office.microsoft.com/tr-tr/excel-help/HP005200127.aspx

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frt
    frt's avatar
    Erkek

hocam teşekkürler hepsine bakıyorumda daha dorusu bunlara biraz bakmıştım bakmayada devam edecem ama bişeyi merak ediyorum yukarıda sormuş olduğum sorunun çözümü için cevap kağıdına ne yazmam gerekiyo arkadaşlar bu dersi veren hoca baya bi profösyonel takılıyo ve cevapları kusursuz istiyo biz bu derste c 'nin altyapısını oluşturuyoruz exceli ölesine bi gösteriyo ama soruda soruyo yani benim cevap kağıdına yazmam gereken şeyi yazabilirmisiniz abi biz bu excelde kod mu yazıyoz formül oluşturuyoz sınavda hoca tablo felan vermiyo bu sorunun formülü nasıl olucak 

son bitlisli
Toplam Hit: 892 Toplam Mesaj: 4