folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Excel İle İlgili Ödev, Yardımınız Lazım!

Excel İle İlgili Ödev, Yardımınız Lazım!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Çok yakın bir arkadaşımın excel ile ilgili bir ödevi var, işin içinden çıkamadık, buraya sorayım dedim ben de. Durum şu ki sayfa2 de 3 adet resim var, sayfa 1 de bi kutuya "1" yazınca belirlediğimiz alanda sayfa2 deki 1. resim çıkacak, "2" yazdığımızda 2. resim, "3" yazdığımızda ise 3. resim. Nasıl yapılabileceği hakkında şu an en ufak bir fikrimiz yok.

Taslak dosyayı ekliyorum, bunun üzerinden gidebilirsiniz, yardımlarınızı bekliyorum, yüzdesi büyük olan bir ödev ve arkadaş için çok önemli.

http://www.whosayin.com/istatistik_2010_11_bahar.xls

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTRoLi
    PeTRoLi's avatar
    Erkek

Arkadaşım tıklayınca ikinci sayfadaki resme gidecek ise yardımcı olayım ama senin bahsettiğin şeyi ben excell'de hiç duymadım. Söylediğin şey ancak şu şekilde mümkün; birinci sayfa da 1 ve 2 adında iki ayrı kutucuğa yazılmış metinler olacak onlara köprü bağlanarak ikinci sayfadaki resimlere ulaşılabilecek. Senin için uygunsa bunun bir örneğini sana gönderebilirim

Akıllarınızda ne Uhud kaldı, ne Hendek ne de Bedir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

PeTRoLi bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşım tıklayınca ikinci sayfadaki resme gidecek ise yardımcı olayım ama senin bahsettiğin şeyi ben excell'de hiç duymadım. Söylediğin şey ancak şu şekilde mümkün; birinci sayfa da 1 ve 2 adında iki ayrı kutucuğa yazılmış metinler olacak onlara köprü bağlanarak ikinci sayfadaki resimlere ulaşılabilecek. Senin için uygunsa bunun bir örneğini sana gönderebilirim

-----------------------------

hayır, o şekil olmuyor, teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

koşullu biçimlendişrmeyi denedin mi

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
Toplam Hit: 1439 Toplam Mesaj: 4