folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Excel İslem Hatasi; Virgulleri Yok Sayiyor

Excel İslem Hatasi; Virgulleri Yok Sayiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

özel değilse excel dosyasını atsana hacım belki aklımıza bişey gelir

Yeni excel dosyasinda yapiyor onun icin kafayi yedim.

Yalan olmasin kirilmis office uygulamasindan kaynakli mi diye de dusunmedim degil.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Hücre tipini birkaç farklı şekle çevirip denedim bende öyle birşey olmadı. Excel sürümüne göre hücre tipi kaynaklı olabilir. Hücre tipi sayı olarak düzenleyip dene, olmadı excel i buraya yüklersen gören biri editleyip geri atabilir.

2016

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

excelin tüm ayarlarını resetlemeyi deneyebilir misin ?

birde kendi bilgisayarında denetim masasından tarih dil bölge seçeneklerini kontrol et bi.

valar morghulis ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Sonuç hücresine kök 2 

Ya da girdileri kök 2 ve 1 0larak gir bakalım.. 

Virgülü ondalık ayraç olarak kullanmıyor da olabilir..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Sonuç hücresi'ne kök 2 ,

Ya da girdileri, kök 2 ve 1 0larak gir bakalım.. 

Virgülü ondalık ayraç olarak kullanmıyor da olabilir..

Girdi Hücreleri'ni  anladım da, Sonuç Hücresi'ne Kök'lü bir Değer girmenin amacı nedir? ``, 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1552 Toplam Mesaj: 16
excel islem hatasi