Excel Ödev [Yardım]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    slm beyler arkadaşıma excelde bir ödev vermişler içinden çıkamadım birtürlü. excelde formüllerle "ve yada eğer" kullanılacak konusu önemli değil elinde olan varsa yada yapabilirim diyen varsa çok makbule geçer birde örnek dosya var oda burda http://www.advisorry.com/Ve_Yada_Eer.xls

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    yardım edebilecek kimse yokmu?

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sinif gecme olayini yap hoca.

Eger 45 ten buyukse Gecti , kucukse kaldi olayi.Zamaninda bunu yapmistim.Fx islev sihirbazini kullanarak rahatlikla yaparsin.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

eyvallah

Toplam Hit: 2752 Toplam Mesaj: 4