folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Exe"Lerinizi Sıkıştırın-Aspack(Programcılar İçin).

Exe"Lerinizi Sıkıştırın-Aspack(Programcılar İçin).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar 98 li yıllardan bu yana En çok kullanılan Exe Sıkıştırma aracını kullanmanızı tavsiye ederim.Ben kendi yazdıgım şirket programlarımın Exe lerini bizzat bu programla sıkıştırıyorum ve gerçekten Exe dosyalarının boyutunu müthiş bir oranda düşürüyor.Programın Türkçe Dil Desteğide Mevcut Ve Anlatımı ile Crack Dosyasınıda İçerisinde Verdim.

Download in RapidShare: http://rapidshare.de/files/27193160/Aspack212.rar.html

Yararlı Olması Dileğimle.Kolay Gelsin...

www.Tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoja fsg veya upx den dahamı iyi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Hoja emin ol en yaygın ve en çok kullanılan olmasının yanı sıra Exe dosyalarına zarar vermiyor olması zaten benim ilk tercihim olmasını sağladı.Tabiki Herkesin Kendi Tercihi Daha Önemli ;)Kolay Gelsin...

www.Tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    deneriz hoca, sağolsun yargic fsg vermişti güzel sıkıştırma yapıyor :) bunua deneyelim ama programın yeri yanlış

paylaştığın programlar paylaşım/download kısmında olmalı, programlama ile alakalı olursa da olsun.. yeri orası

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Programcı Arkadaşlar Genelde Bu Bölümde Takılıyorlar Kardes.Düşündümde Burda Yayınlamayı Uygun Gördüm.Paylaşım Bölümünde Belki Biçok Programcı Arkadaş Görmeyebilir.

www.Tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    arkadaşım güzel düşünmüşsün ama sonuçta bu bir program :) o yüzden yeri burası değil.. Peki o programcı arkadaş C ise veya visual basic ci ise? sen konuyu delphi ye açmışsın :) o yüzden paylaşım/download bölümüne herkes bakar.. yani yeri orasıdır

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek
    tamam konu gereken yere taşınmıştır
Toplam Hit: 2424 Toplam Mesaj: 7