folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder Exploit Derleme [ C Dili ] Resimli Anlatım [ Undead ]

Exploit Derleme [ C Dili ] Resimli Anlatım [ Undead ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek

Slm.. millet hemen konuya geçelim :)

Öncelikle Derlenecek exploiti hostumuza atıyoruz ve shell e girerek attığımız exploitin klasörüne gidiyoruz
    şimdi benim yüklediğim exploit vbulletin.c olan exploittir. resimdede görüldüğü gibi

gcc -w vbulletin.c -o vbulletin komutunu veriyoruz bu komut exploiti derleyecek olan komut komutta kullandığım vbulletin.c sizin yükleyeceğiniz exploitin adı olaacaktır. yani sizin exploitiniz root.c ise gcc -w root.c -o root şeklindede yapabilirsiniz. vbulletin yazan kısım ise farketmez :) oraya ne yazarsanız yazın..

evet komutu yazdıktan sonra exploit derlendi vbulletin olarak gözüküyor.. artık vbulletin.c ile işim kalmadı onu isterseniz silebilirsiniz..

Exploit hazır sadece çalıştırmak kaldı ./vbulletin yazıp enterladım nasıl kullanacağım hakkında bilgi verdi çoğu exploitte bu bilgi vardır.. ./vbulletin yazmamım sebebi exploiti derleken gcc -w vbulletin.c -o vbulletin [ vbulletin adını yazdığım için öyle yazdım eğer undead yazsaydım ./undead yazacaktım ]

Gerisi size kalmış kolay gelsin :D elimden geldiğince anlatmaya çalıtşım...  takıldığınız yeri sorun bu arada

Bırak Şimdi imzayı :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    gcc -w vbulletin.c -o vbulletin komutu ile derliyeceksin ama vbulletin.c yerine senin exploit dosyasının adını vermen gerekir..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    perl bilmiyorum malesef bu c dili için shell den yapılıyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    abi tek bişy sorcam shell i nerden indire bilirim??

NesTo | same shit diffirent asshole
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    free shell hizmeti veren siteler var. veya makinana linux kurarsan shell olayı hallolur.

Toplam Hit: 2922 Toplam Mesaj: 5