Exploit Lhost

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhabalar 

Standart Windows bir bilgisayardan VPN le Hollanda'ya bağlanıyorum daha sonrasında virtualbox ile whonix gateway kurup yine sanal makinaya kurduğum kaliyle whonix üstünden nete çıkıyorum şimdi standard bir exploit deki lhost a yazdığımız ip ve porta hangisinin ip adresibi yazıcam ? 

Bu konuda bilgisi olan varmı 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Local ip yazacaksın. Çıkış yaptığın ip adresi yazarsan remote olmuş olur. Ve bağlantı kurduğun yani çıkış yaptığın cihazın local ip yazacan.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

external ipini yazacaksın ama bununla kalmayıp nattan dolayı modemden port forwarding yapman lazım. yoksa dönen cevapları dinleyemezsin. bu yüzden ipini saklamak için aldığın önlemler işe yaramicak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Son makina olan sanal kali nin local ip sini yazıcam yani. Silsileye bakılırsa Windows VPN whonix kali olarak gidiyor burda Windowsun yani temel bilgisayarımın modemden port yönlendirmesi yapmam lazım standarr eski trojanlardaki gibi.

Peki bunu yapınca modem Windows a windows whonix e whonix kaliye otomatik yönlendirme yaparmı? 

Birde bunu yapınca VPN serverında port yönlendirmesi yapmama gerek varmı ? 

VPN normalde kullanmak istemiyorum ama whonix Tor a Bağlanmıyor Türk Telekom'dan engelli bunu açmanın yolu varmı?

Tüm bunların dışında VPN i devre dışı bırakırsak ve nat yönlendirmesi yaparsak aradaki whonix ve Tor ağı neden işe yaramıyor ? 

Exploit kullanmak için Tor ağını kullanma şansımız yok mu yani güvenliği sağlayamıyor muyuz ?

furkiak tarafından 30/Tem/17 22:25 tarihinde düzenlenmiştir

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 1235 Toplam Mesaj: 4
lhost