Explorer.Exe Kapanıp Açılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek
    müridler bi yardımcı olurmusunuz bende explorer.exe kapanıp açılıyor tarama yaptırdım biçözüme ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Xpinin guncellemelerini yuklemen lazim. Neyle taradin?

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Biraz daha ayrıntı verir misin hacı?

Kapanıp açılıyo derken? Bilgisayar açıldıktan hemen sonra mı?

Yoksa arada bş kendiliğinden açılıp kapanıyor mu? 

Sen hiç kaval çaldın mı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek
    ashambo antispy ve nod32 ile tarattım 5-6 saniyede bir açılıp  kapanıyo sürekli
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    Virüs yemişin.Ben de de vardı.Kaspersky ile taratmaya calısıyordum bir yere gelince takılıyordu.Ugrasmayıp format atmıstım.Güvenli kipte avira ile taratmatı dene bi.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

explorer.exe ye modül olarak bi virus enjekte olmuş olabilir.

sistem dosyaları bozulmuşta olabilir. istersen cdyi tak xpyi onar. 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackfire
    Blackfire's avatar
    Erkek
    Müridler sorunu çözdüm. Yine karşılaşan olursa "spy emergency 2008" i kullansın o hallediyo.Herkese teşekkürler.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fedai_cengiz
    fedai_cengiz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Konu Açamıyorum YEtkim Yok hala aynı sorun bendede var bilgisayarı açınca explorer.exe kapanıp açılıyor 2-3 saniye aralıklarla bu işlem hep devam ediyor bu durumda pc üzerinde bir şey yapmam için sade 3 saniyem var demek oluyor :D şuan güvenli moddayım yardımlarınızı bekliyorum..

kaspersky 2011 ile pc yi tarattım sabah 2 tane system32 deki scvhost.exe dosyasında truva atı tespit etti. etkisiz hale getir dedim yapamadı güvenli modda denedim yine aynıları çıktı etkisiz hale getir veya sil dedim silmemiş gibi gözüktü ama dosyların konumuna git diyince böle bir klasör yok dedi. ve malwarebytes le tarattım sorun yokmuş gibi gösterdi..

pc yi baştan başlattım kaspersky le bi daha tarattım sorun yokmuş gibi gösterdi ama hale explorer.exe 2-3 saniye aralıklarla kapanıp açılıyor..

neden olmuş olabilir derseniz dün gece 2-3 tane .exe dosyası indirdim ama onlardan kaynaklandığını sanmam çünkü gece saat 4  te pc yi açtım sorun yoktu. IDM den 40-50 tane parçalar halinde film indirme görevi verdim yattım sabah kalktım virüs bulaşmış :D bu arada kasper ve malware kapalıydı..

yardımlarınızı bekliyorum herşeyi denedim sistemi geride almak istemiyorum ki google da biraz araştırdım sistemi geri alınca da düzelmedi diyenlerde var :D

-- İmza Yok --
Toplam Hit: 3370 Toplam Mesaj: 8