folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Arkadas Olmadiklarindan Yorum Gizleme

Facebook Arkadas Olmadiklarindan Yorum Gizleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar facebooku cok kullanmadigim icin anlamadigim bir konuda danismak istedim. bir yakinim facebooksda fotograflarin altina yorum yaparken bazi kisilerin yorumlarini goremedigi soyledi.alta yapilan yorumlardan yani tesekkur mesajlarindan bu duruma ulasmis.acaba boyle bir ayar var mi ?

Yani fotografa yorum yapacaksiniz ama sadece arkadaslariniz sizin yorumunuzu gorebilecek arkadas olmadiginiz sahislar sizin yorumunuzu goremeyecek ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

öyle bi ayar yok, öyle birseyin olma ihtimalide yok.. x kisinin ayarlarina göre bu durum gider, yorum yaptigin elemanin ayarlari arkadaslarinin arkadaslari ise yorum yapmiyacan, arkadaslari ise yine yapmiyacan dolayisi ile senin yorumunu kimse görmiyecek, gerekirse begenmiyeceksin kimse haberdar olmiyacak senin ne yaptigindan..

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

aynı olayla ben de karşılaşıyorum bazen ilginç bir durum. ayarını gayarını bilmiyorum. genelde seni engelleyenin yazısını göremezsin ancak engellemeyenlerinkinde de olabiliyor böyle bir şey. sonradan yazdıklarını siliyorlar mı yoksa başka birşey mi var bilemiyorum.

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Günceldir belki bilen eden vardır.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 603 Toplam Mesaj: 4
facebook gizlilik.