folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Facebook Gürcistan Telefon Dolandırıcılığı (Alfacell-Vipcell)

Facebook Gürcistan Telefon Dolandırıcılığı (Alfacell-Vipcell)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Merhaba arkadaşımın başına gelen bir olayı sizlere anlatayım.Öncelikle bu sayfa gibi nette dönen farklı sayfalarda mevcuttur.Özellikle Gürcistan da telefon ucuz mantığı ile millete yürüyorlar. 

Sayfa şikyet ile vs kapanır mı bilmiyorum ama en azından burdan görenler en azından bilgi sahibi olur.

Facebook Sayfaları : https://www.facebook.com/alfacelle

İşletme ismi olarak geçen  isim : VİPcell

Şimdi burada girdiğiniz zaman göreceksiniz telefon fiyatları normalden fazla ucuz ve buna rağmen kayıt garanti vs gibi garanti sunuyorlar. Öncelikle ödeme alıyorlar ve size inandırıcı olsun diye Dijital ortamda fatura  kargo bilgileri vs olarak gönderiyorlar. Fatura üzerinde VIPCELL yazıyor normalde baksanız herşey inandırıcı sonrasında tabiki cevap vermeler kesiliyor telefon otomatik olarak gelmiyor.

Kargoyu sözde gönderen kişi : Mustafa TEZCAN

Ödemeyi Yapıkredi hesabına alıyorlar.Ödemeyi Aldıkları hesap Hayati KAYA

Alışveriş Esnasında gönderilen resimler:

https://i.hizliresim.com/LOgbo1.jpg

https://i.hizliresim.com/rJ8OdM.jpg

https://hizliresim.com/7yX68v

Konuyu buraya açma sebebim google a yazdığımız zaman fazla bir şey çıkmıyor olurda aratanlar olursa google den burası çıkarda belki yardımımız dokunur diye konuyu açtım.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

milletin tek uyanığı senmisin 5 bin liralk malı 3 bin 500'e alacak...aslında böylelerine bir bakımdan iyi oluyor.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Göndersede zaten gelmez. DHL kargonun kontrolü çok sıkı. Yasaklı ürün tespit edince depoya alıyorlar ve sizden cevap alana kadar depoda tutup depo kirası istiyorlar.

Gönderim faturası paint terk zaten. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

hocam oyle fatura olmaz yarisi turkce yarisi gurcuce vergi no vergi dairesi hic bisi yok

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Bizim ünlü bir dolandırıcı vardı şey demiş

Beni dolandirmak isteyenleri dolandırdım.

Bence uygun bir söz konuya. 

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

Banker kastelli

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı

Banker kastelli

Yok değil. Sülün Osman. Kendisinin Galata Kulesini, Boğaz köprüsünü satmışlığı vardır.

"Benim dolandırdığım insanlar dolandırıcıydı aslında. Yani bana yaklaşma sebepleri beni dolandırmaktı. On tane bilezikle geliyorum adamın önüne akşam vakti. Kuyumcunun kapısındayız. Ve dükkân kapalı. Karımın hastalığını anlatıyorum, acilen bilezikleri bozdurmam gerektiğini, o an nöbetçi eczaneye gidip hastaneden istedikleri ilaçları almamın şart olduğunu söylüyorum falan. Hakiki olsalar bileziklerin fiyatı bin lira. Diyorum ki 300 liraya ihtiyacım var. Paranın gerisi umurumda değil, yeter ki karım ameliyat masasında kalmasın... Adam sabah kuyumcuya gidip bilezikleri bin liraya bozdurabileceğini ve birkaç saat içinde havadan 700 lira kazanacağını düşünüyor. O arada benim ayakçım da ortaya çıkıyor ve o almak istiyor bilezikleri. Telaşlanıyor adam kazanç imkânı kaybolacak diye. 300 lirayı verip alıyor bilezikleri, be de kayboluyorum ortalıktan. Adam ertesi sabah kuyumcuya gidip de bileziklerin sahte olduğunu öğrenince, dolandırıldım, diye karakola gidiyor. Ben aranıyorum. Demiyorlar ki ona, be adam 1000 liralık bileziği 300 liraya almayı düşünürken aklında ne vardı, diye. Gayet açık ki, beni dolandırmayı planlamıştı. Ben hayatım boyunca beni dolandırmaya kalkışmamış tek bir kişiyi dolandırmadım. Aslında onlar aç gözlülüklerinin kurbanı oldular." 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

bu grup muydu bilmiyorum ama bir ara face de bir tanesiyle konuşuyordum. senle bağlantı kurayım diye. adamdan gürcü telefonunu isteyince daha cevap vermemişti :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

ayrica gurcistanda telefon ucuz degilki.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 766 Toplam Mesaj: 9
alfacell vipcell gürcistan