folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Mail Adresi

Facebook Mail Adresi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Benim eski sitemin bir facebook sayfası vardı bin küsur takipçim olmuştu eski sitemi kapatıp sözlük açınca tekrar takipçi kasmak istemeyerek sayfanın adını değiştirip sözlüğün adını koydum, sayfa değiştirme talebiniz alındı 3 gün içinde onaylanacaktır falan yazısı çıktı ancak 2 hafta oldu sayfa adı değişmedi facebookun Türkçe mail yazabileceğim bir mail adresi var mı ? Türkçe yoksa en son çare İngilizce yazabileceğim bir mail adresi de olur.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByFth
    ByFth's avatar
    Erkek

hocam facebook'ta 200 takipçiden sonra isim değiştirmek çokda mümkün değil mesela senin sayfanın ismi araba satışı diyelim en fazla satış arabası falan yapabilirsin isim benzerliği olmasını şart koşuyorlar

ayrıca istek attıysan en fazla 3 saat içinde falan geliyor hatta bana 10 dk da falan gelmişti o yüzden ya sen görmedin maili yada yanlışlıkla sildin tekrar gönder istersen

Toplam Hit: 1099 Toplam Mesaj: 2
facebook sayfa