folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook Neden Mesajlari Silmeyi Böyle Zor Yapiyor

Facebook Neden Mesajlari Silmeyi Böyle Zor Yapiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Öyle bi kaç tane mesajimi silcektim böyle zorlandim netten araştiriyim dedim bu adamlar msjlarin silememiz için ne cok ugraşyiorlar ya neden ki merak ettim

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı

Öyle bi kaç tane mesajimi silcektim böyle zorlandim netten araştiriyim dedim bu adamlar msjlarin silememiz için ne cok ugraşyiorlar ya neden ki merak ettim

bi kaç tane mesaj silmek çok kolay? mesaja gir konusmayı sil de. 5 saniyelik iş?

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

evet çarpı işareti koymuşilar arşive alıyor birde toplu mesaj silme olayı yok

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam Aslında silmek cok ta zor değil.  Ama silindigini hiç sanmıyorum muhtemelen göstermiyorlardir. Yani sen silindi zannediyorsun ama sadece göremiyorsun. Yani ben olsam öyle yapardım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

firefoxta böyle bir eklenti var toplu silebiliyorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

zor degil diyosunuzda hani bi baktim 30 kişi ile msjlaşmişim hepsini tek tek gir sil pek kolay degil yani :) vardi firefox ve chr. ama yeni güncelleme yaptilar pert hepsi var bi amaclari ama hadi hayırlısı :D manita yakaalasin diyemi yapiyolar nedir :)

AmoR tarafından 03/Şub/13 22:28 tarihinde düzenlenmiştir

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

eklenti vardı lan bi tane neydi o bizim eklenti bok yoluna gitti..

fb fast message delete falan.

yazmak zor geliyor.

varsa pm'den alalım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

konuşmayı sil de geç hocu diğer yöntem tak diye çözüyordu ama bu da o kadar zor değil 3-5dk sürer 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

evet çarpı işareti koymuşilar arşive alıyor birde toplu mesaj silme olayı yok

yok olm herhangi birinden gelen mesajın içine girdiğinde yukarıda "işlemler" var ona tıkla konusmayı sil de tamamdır

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

çünkü bizlerin mesajlarından, mesajlarımızda geçen kelimelerden, zevk ve ilgi alanlarımızı  neylerle ilgilendiğimizi çözmeye çalışıyorlar. Bizlere ilgi alanımıza göre reklam gösterebilmek için..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

sen silsende facebook silmiyor. o yuzden bi pislik aramayin.

Anarsistherif...
Toplam Hit: 1368 Toplam Mesaj: 11