Facebook Yetenek Sizsiniz Virüsü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Banada şu heydex zımbırtısı bela oldu,bi türlü kurtulamadım,ne illet birşey ya, yukarıda anlatılan yöntemler bundan kurtulmam içinde işe yarar mı?

Bortubocek sever
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Çözülmediyse ESET Social Media Scanner dene birde

https://socialmediascanner.eset.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibadeath
    ibadeath's avatar
    Erkek

sisteminde yuklu olan butun tarayicilari kaldirip yeniden kur. facebook uygulamalarinida gozden gecir anormal bi uygulama varsa sil.

a fix for grace
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    LuCiFeR bunu yazdı

ev arkadasıma 2 gun once format attım bu sebep yuzunden, sanırım tarayıcıya da bulaşıyor cunku farklı tarayıcılarda normaldı sonra onları da etkıledı, ayrıca uygulamalara kendını eklıyor. Suan duvarında arada reklam postunu görüyor refreshleyınce gıdıyor bende anlamadım neler dönüyor

ama format cozuyor gibi

Şu ota boka format at diyenlere bitiyorum.Adam bilmiyor sanki format atmayı.Bir kaptan gemiyi asla terk etmez.

citi format at demedim zaten orada bulaştığını düşündüğüm yerleri yazdım ben sadece uğraşmak istemeyip attım, sen mottolarınla ön yargılarınla yaşamaya devam et dostum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hocam birde şunu dener misin ?

http://bm.yandex.com.tr/?from=prov_soft

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Combofixi dene hocam.Burada söylenenlerin pek çoğunu denemiştim ama olmamıştı.Combofixle çözüldü.

Pragmatism&Realism
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ayrıca hareketler dökümünden  beğendiğin sayısız sayfa vardır şimdi senden habersiz. onlara da tek tek beğenmekten vazgeç demen gerekiyor.

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 2480 Toplam Mesaj: 18