folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Facebook'ta Firma İsmini Başkası Kullanıyor

Facebook'ta Firma İsmini Başkası Kullanıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusemre
    yunusemre's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

sayfayı sahiplenme olayı vardı firmanın adına olan resmi evrakları mail atıyorsun işlem oluyordu

Sayfa değil hocam, şahıs profili açılmış

"Programcılar saatler boyunca çalışmak zorunda kalmalarına engel olacak sistemler tasarlamaya saatler boyunca uğraşırlar." David Allen
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şimdi benim profilim panxer

Facebook username de panxer 

bana ait olan panxer.com u yenilemediğim için Çinli bir firma satın almış adı panxer motorbilmemne şimdi gidip benim Facebook profil adımı almak istese bunu da mı alacak bu adamlar 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

şimdi benim profilim panxer

Facebook username de panxer 

bana ait olan panxer.com u yenilemediğim için Çinli bir firma satın almış adı panxer motorbilmemne şimdi gidip benim Facebook profil adımı almak istese bunu da mı alacak bu adamlar 

aynı sektörde değilseniz alamaz

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    yunusemre bunu yazdı

Merhaba,

Yeni tescil edilmiş bir marka var. Bu markanın Facebook alan adını almak istediğimizde kullanımda olduğunu gördük. Birisi profil olarak oluşturmuş, kullanmıyorda, boşta öylece duruyor.

Bunu almamız mümkünmüdür, işin resmiyeti nasıl olmalı, benzer bir şey şey yaşamış arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

marka varsa ve ornek atiyorum markan   ahmetmanav  sende profil ismi almak istediğin ahmetmanav dolu bunu talep edebilirsin marka belgeni ve marka sahibinin kimliğini gönderebilirsin destek kısmına marka şikayet yaz yonergeleri takip et sorunun 3 gunde cozulur ..

Toplam Hit: 2671 Toplam Mesaj: 15
kurumsal facebook alan adı