Fal

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melekTBT
    melekTBT's avatar
    Dişi

Ben kahve falı baktırdım ne kadar inanmıyorum desemde hemen hemen hepsi tuttu bu baktırdığın kişiye göre de değişiyor kimileri sallıyor kimileri de  harbi biliyo ya sırf fal için açılmış kafeler var ,arkadaşım gitmişti böle bi yere falı bakan kadın sınıfta bulunan bir iki kişinin açık açık ismini filan söylemiş gel de inanma yani :D

15.o9.o6
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roteklan
    Roteklan's avatar
    Erkek

Aynen Katiliyorum Günah

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    feee
    feee's avatar
    Erkek

İslamiyet fal vb benzeri işleri haram kılmıştır fal bence safsatadır geleceği kimse bilemez falcıya giden insanları kıt zekalı haleti ruhiyesi zayıf kişilikler olarak görüyorum Allah sonsuz ilim sahibidir onun, yarattığı herşeyin sonunu bilmesi normaldir. herşeyin asıl sahibi yaratan neden yarattığını ve sonuçlarını bilir . bununla beraber insanın iradesini seçimini özgür bırakmıştır.  sonuçların müsebbibi kendi olduğu kadar işlemi gerçekleştiren kendi nurundan ruh ile bütünleştirdiği kulunundur . bununla beraber hiç bir beyin onu ihata edemez o tekdir. gerisi yalan...

Büyük başarılar, değerli anaların yetiştirdikleri seçkin çocukların yardımıyla meydana gelir. Mustafa kemal Atatürk
Toplam Hit: 3025 Toplam Mesaj: 14