folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Windows 10 Oyunlardan Atma Sorunu

Windows 10 Oyunlardan Atma Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

merhabalar farcry4 konusuydu bu degıstırdım. 

Lisanslı oyunlarımda da aynı sekılde 3 dk 5 dk 10 dk sonra atma sorunu ıle karsı karsıyayım 

gta5 e giriyorum donma fılan yok 3 5 dk snra atıyor.

metro redux 223 e ana menuye gırıyor oyuna bır turlu gırmıyor 

makine lenovo y510p sli 

4 gb ekran kartı NVIDIA® GeForce® GT 750M 2GBx2

i7 işlemcili 4700MQ

pc e format attım gecen gun komple bakım yaptırdım termal macun vs sıkıldı onceden sıcaklık yuksektı suanda hersey normal oyunlarda ısınma da olmuyor 

sli acık kapalı denedım sonuc aynı 

regedıtten game allow u da kapattım mıcrosoft game recorderda kapalı cozemedım 

hipokondriyak tarafından 11/Eki/19 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Oyun konusunda en sağlam site Zamunda. Deneyip paylaşılıyor oyunlar. Açılmıyorsa sorun senin bilgisayarındadır hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Mkyb nın de dediği Gibi Zamunda Oyunda ıyıdır ama Ben Repack Rutor kullanıyorum Sorun yasamadım..

http://rutor.info/torrent/585808/far-cry-4-gold-edition-v-1.10-dlcs-2014-pc-repack-ot-qoob

http://rutor.info/torrent/428432/far-cry-4-v-1.10-dlcs-2014-pc-repack-ot-xatab

DracuLax tarafından 14/Eyl/19 23:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Oyun konusunda en sağlam site Zamunda. Deneyip paylaşılıyor oyunlar. Açılmıyorsa sorun senin bilgisayarındadır hocam.

https://www.vatanbilgisayar.com/y510p-notebook-core-i7-4700mq-220ghz-8gb-1tbsshd-4gb-156-w8-notebook-bilgisaya.html

4gb ekran kartı var gta5 te sorun yaratmıyorken anlayamadım .

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Mkyb nın de dediği Gibi Zamunda Oyunda ıyıdır ama Ben Repack Rutor kullanıyorum Sorun yasamadım..

http://rutor.info/torrent/585808/far-cry-4-gold-edition-v-1.10-dlcs-2014-pc-repack-ot-qoob

http://rutor.info/torrent/428432/far-cry-4-v-1.10-dlcs-2014-pc-repack-ot-xatab

fitgirl daha ıyı gıbı su anda senın dedıgın repackı de deneyecegım 

eskı ındırdıgım torrente gore fitgirl daha ıyı gıbı sorunu bulsam sıstem gereksınımlerını de karsılıyor makına 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cracktendir o

çok yaşadım oyunu indiriyodum hiiççç crack yapmıyodum bilerek

x game crack yazıp aratma zamanını son 1-6 ay felan yapıyodum son crackler hep işe yarıyodu

misal crysis 2 indirdim kurdum crack yaptım çalışmadı hemen last crack indirip onunla yaptım misss ( kaç yıllk olay örnektir )

isosu varsa fc 4 ya da 5 gogleye last update diye aratın çıkar bulamazsanız ftpden link vereyim indirin hocam

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

bu nasıl yorum hocam zamunda sadece paylaşım sitesi. crackli oyunun çalışmamasının zibilyon tane sebebi olabilir.

@hipokondriyak

fitgirl sürümü bende çalışıyor directx paketini kur. visual c++ hepsini indirip kur. .net lerin hepsini kur. uyumluluk modunda açmayı deneyin. yönetici olarak çalıştırın. Bu arada Far cry 4, serinin en sevdiğim oyunu özellikle bomba atarı kullanmak aşırı zevk veriyor. yay ile sessizce ilerlemek vs. abi harika ya. :D Oyun ilk çıktığında hd8750m ekran kartı ile lowda oynarken update 1.4 sağolsun high ayarlarda kasmadan açmıştım ubisoft keşke daha iyi yönetilse milyar dolarlık stüdyo oldular ama çok daha büyüyüp ea, blizzard gibi bi imparatorluk olabilirlerdi. En son instagrama assassins creed serisi için memes kültüründen etkilenip saçma sapan bi reklam videosu koymuşlardı kanser eder adamı. senin hayrnaların tarihe meraklı, veritabanı girdilerini zevkle okuyan kaliteli geek adamlar yakışıyor mu bu hareketler? Ulan ubisoft. Çok kötü yönetiliyosun çok.

HACKEROKAN!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

bu nasıl yorum hocam zamunda sadece paylaşım sitesi. crackli oyunun çalışmamasının zibilyon tane sebebi olabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

hocam çok özür dilerim gereksiz atarlanmışım yine. ara sıra saçma atarlanmalarım oluyor kusura bakmayın.

HACKEROKAN!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

@hipokondriyak

fitgirl sürümü bende çalışıyor directx paketini kur. visual c++ hepsini indirip kur. .net lerin hepsini kur. uyumluluk modunda açmayı deneyin. yönetici olarak çalıştırın. Bu arada Far cry 4, serinin en sevdiğim oyunu özellikle bomba atarı kullanmak aşırı zevk veriyor. yay ile sessizce ilerlemek vs. abi harika ya. :D Oyun ilk çıktığında hd8750m ekran kartı ile lowda oynarken update 1.4 sağolsun high ayarlarda kasmadan açmıştım ubisoft keşke daha iyi yönetilse milyar dolarlık stüdyo oldular ama çok daha büyüyüp ea, blizzard gibi bi imparatorluk olabilirlerdi. En son instagrama assassins creed serisi için memes kültüründen etkilenip saçma sapan bi reklam videosu koymuşlardı kanser eder adamı. senin hayrnaların tarihe meraklı, veritabanı girdilerini zevkle okuyan kaliteli geek adamlar yakışıyor mu bu hareketler? Ulan ubisoft. Çok kötü yönetiliyosun çok.

abı farcry3 u ıntel dahılı ekran kartlı thınkpadde dahı oynadım :) 

farcary4 te 4gb ekran kartlı 8 gb ramlı makınada , kurtlu bolume gelelım ; bolumu gecıp koyun yakıldıgı an varya oraya gelıyor boyle bir kasma yok donuyor fılan beklıyorum .sli de etkın gorunıuyor zaten standart gereksınımlerde 1 gb ekran kartı yeterlı dıyor daha alt model 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konu dışı ama crysis 2'nin kastığı pcde farcry3 oynanır mı ?

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
Toplam Hit: 1631 Toplam Mesaj: 16
oyundan atma farcry