Farklı Olmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:
    -----------------------------

sokoban bunu yazdı:

İşte cahil adamla okumuş adamın arasındaki fark.Yazılımcılara da derler ya bütün gün oturuyonuz üstüne para alıyonuz diye :D

hay yazılımcına da sanada diyesim geliyor.ulan kopy pasteci lan çoğu burada bu örneği vermen yanlış sistem olmasa dötünemi yazacan yazılımı çok merak ediyorum.

Beyin yerine saksı taşıyan sevgili kardeşim.Söylediklerime katılmayabilirsin veya hoşuna gitmeyebilir ama bu meramını beyinsizliğin doruklarında anlatmana gerek yok.copy yazmayı bilmeden burada millete copy + paste'ci damgası vurmana mı kızayım yoksa beni hiç tanımadığın halde salakça kızmana mı kızayım bilemedim.En iyisi hiç kızmayayım sen zaten yeterince kötü durumdasın.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

siyahbereli bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

İşte cahil adamla okumuş adamın arasındaki fark.Yazılımcılara da derler ya bütün gün oturuyonuz üstüne para alıyonuz diye :D

hay yazılımcına da sanada diyesim geliyor.ulan kopy pasteci lan çoğu burada bu örneği vermen yanlış sistem olmasa dötünemi yazacan yazılımı çok merak ediyorum.

Beyin yerine saksı taşıyan sevgili kardeşim.Söylediklerime katılmayabilirsin veya hoşuna gitmeyebilir ama bu meramını beyinsizliğin doruklarında anlatmana gerek yok.copy yazmayı bilmeden burada millete copy + paste'ci damgası vurmana mı kızayım yoksa beni hiç tanımadığın halde salakça kızmana mı kızayım bilemedim.En iyisi hiç kızmayayım sen zaten yeterince kötü durumdasın.

c yi k yi bukadar sorun etmene gerek yok sen direk içinde bi yanık var onu açığa vurmaya çalışıyorsun aslında meramı olan sen değilmisn.ne alaka şimdi yazılımcıyla paranın zekanında ordan çıkıyporsun.konuyla ne alakası var uzatmayalım arkadaşım.kapat gitsin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

siyahbereli bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

c yi k yi bukadar sorun etmene gerek yok sen direk içinde bi yanık var onu açığa vurmaya çalışıyorsun aslında meramı olan sen değilmisn.ne alaka şimdi yazılımcıyla paranın zekanında ordan çıkıyporsun.konuyla ne alakası var uzatmayalım arkadaşım.kapat gitsin.

Belli ki algı problemin var ancak gene de anlatayım burada adam kendi yaptığı işle doktoru kıyaslıyor aynı işin bi değişiğini ben yapıyorum seninle benim aramdaki fark ne demeye getiriyor mevzuyu.Benim bahsettiğimde dışardan bakıldığında yazılımcılık herkesin bütün gün oturup boş boş para kazandığı bir meslek olarak görülüyor haliyle adam diyor ki ben bütün gün eşşek gibi çalışıyorm sen pc başında rahatsın bütün gün oturuyon oh kebap sen ne kadar para alıyosun ben ne kadar para alıyorum diyor.Umarım bahsettiğim konuyla alakasını şimdi anlayabilmişsindir.Sen çok zekiysen über - müthiş bir yazılım bilgin varsa KOPY PASTE çi değilsen biraz makale yaz paylaşta bizde görelim birader öğrenelim zekandan feyz alalım.

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Ne lan bu :/ bi curcuca.Dövüşmeyin lan.

Toplam Hit: 2138 Toplam Mesaj: 16