folder Tahribat.com Forumları
linefolder Visual Basic - Basic - PicBasic ve Türevleri
linefolder Farklı Sayfalardan Aynı Anda Veri Çekme

Farklı Sayfalardan Aynı Anda Veri Çekme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

çok excel konusu açıyorum biliyorum ama çok uğraştım yapamadım. en son açtığım konuyu hortlatmayım dedim.

bir çalışma kitabım var. Çok sayıda sayfası var. 2. sayfadan itibaren çalışma kitabının sonuna kadar yer alan sayfalarından atıyorum c4 hücresini kopyalayıp gene atıyorum 1. sayfamın b2 hücresinden başlayarak b3 b4 diye yapıştıracak bir makroya ihtiyacım var. veya bir çalışma kitabının tüm sayfalarından a2 hücresini başka bir excel dosyasının a2 hücresinden başlayıp aşağı doğru da sıralayabilir.

mümkün mü?

kartalkethuda tarafından 11/Eki/18 15:32 tarihinde düzenlenmiştir

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

hem up olsun

cevabı bilmiyorum ama belki senin ya da başkalarının işine yarar diye şuraya bi sürü makrolu makrosuz excel dosyaları atayım lazım olan kullansın. Bir siteden indirdim adını hatırlamıyorum çok lazım ise pmden yazın bulur atarım site ismini.

Not: arşiv içerisindeki hiç bir dosyayı kendi bilgisayarımda açmadım denemedim ileride deneirm diye indirdim duruyodu upladım öyle. İçerisinde herhangi bir kötü yazılım zararlı vs varmı yokmu bilmem etmem var ise sorumlu tutulmayı kabul etmem. Atıyorum öyle güvenen baksın denesin. Faydalıysa ne mutlu.

https://www.dosya.org/f.php?h=1evyu2Cn

İçindekiler : 

dcpromo tarafından 11/Eki/18 16:03 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
Toplam Hit: 2321 Toplam Mesaj: 2
excel sayfalar çalışma kitabı veri çekme