folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Farklı Şifrelenmiş Rar Dosyalarına Nasıl Hızlıca Şifre Girilir ?

Farklı Şifrelenmiş Rar Dosyalarına Nasıl Hızlıca Şifre Girilir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

elimde birsürü rar ve zip dosyası var. bunların hepsinin şifresi farklı.

birde metin belgesinde aşağıdaki gibi şifreleri var. 

hangi programa bu şifreleri girsem otomatik o şifreyi deneyip rarlı dosyaları klasöre çıkartır ?

winrarda parola deposu var ama hem şifreleri tek tek giriyorum hemde otomatik çıkarmıyor.

metin belgesindeki şifreler aşağıdaki gibidir.

asdf

1111

777istsanbul

test test

teşekkürler şimdiden.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

iş görsün hızlıca halledeyim diyorsan excel'de ayarla sol taraf yol orta dosya sağ taraf şifreler olarak

"C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\1.rar -p123456
    "C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\2.rar -p1234567
    "C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\3.rar -p12345678

şu şekilde bat dosyası olusturarak hepsini rardan cıkartabilirsin.

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

denemedim google'ladım.

unrar x -p password filename.rar

şeklinde command line olarak passwordlu dosyayı açabiliyorsun.

https://cects.com/using-the-winrar-command-line-tools-in-windows/

https://www.velocityreviews.com/threads/supply-rar-password-at-command-line.485238/

İmza...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

hangi şire hangi dosyanın bilmediğim için yapamadım. başka fikir olan varmı?

mesela şifre kırma programlarına içinde şifreler olan bir metin belesi tanımladığınızda ilk o şifreleri deniyor. ama bu seferde yine tek tek yapmam gerekecek topluca şifreleri denemiyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

"C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\*.rar -p123456 -or
    "C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\*.rar -p12345678 -or

bütün rar dosyalarını aynı klasörde olması lazım ilk satır 123456 şifresini klasördeki bütün rar dosyaları için dener açabildiklerini açar ikinci satır 12345678 şifresini dener açabildiklerini açar vs

senin yapman gereken -pŞİFRE yazan yere şifreleri yazmak sondaki -or kodu önemli üstüne yazmaması için

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Allura bunu yazdı

"C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\*.rar -p123456 -or
    "C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\*.rar -p12345678 -or

bütün rar dosyalarını aynı klasörde olması lazım ilk satır 123456 şifresini klasördeki bütün rar dosyaları için dener açabildiklerini açar ikinci satır 12345678 şifresini dener açabildiklerini açar vs

senin yapman gereken -pŞİFRE yazan yere şifreleri yazmak sondaki -or kodu önemli üstüne yazmaması için

hocam bunu kayıt edip daha az dosyalar ile deneyceğim. ilgilendiğin için çok teşşekür ederim ancak işimi şu anlık görmeyecek gibi yüzlerce şifre ve yüzlerce rar dosyası için okadar parolayı bat dosyasına ekleyemem.

benim aradığım şöyle: ben alt alta sıralanmış metin belgesindeki şifreleri programa göstereceğim programda ilgili klasördeki rar dosyalarına şifre deneyerek onları klasöre çıkartacak.

hani idm programına alt alta sıralanmış linkleri metin belgesinden gösteritoruz ya işte öyle. yada jdownloader programına şifreler beliriliyoruz dosya inince o dosyanın şifresini açıyor filan.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

rica ederim ama benim dedigim yöntem işe yarar bence excel dosyasında 1.350.000 satır oluyor sanırım

excelde A kolonuna

"C:\Program Files\WinRAR\UnRAR.exe" x C:\Users\Win10\Documents\d\*.rar -p

bunu yapıştır B kolonunada şifrelerinin oldugu metin dosyasını at direk sonra hepsini kopyala bi not defteine yapıştır .bat olarak kaydedip çalıstır nesi zo geldi ki bunun

"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

aradığım programı buldum

https://www.raymond.cc/blog/5-free-tools-to-automatically-extract-multiple-rarzip-archives/

buradaki bütün programlar benim istediğim işi yapıyor.

unpack monitor en güzeli. ayarlarından uptade autostart ıvır zıvırı kapattım birde klasöre çıkarken eskisini sil dedim. passwort.txt ile çalışıyor.

teşekkürler ilgilendiğiniz için

Toplam Hit: 1330 Toplam Mesaj: 8
şifre winrar toplu winrar şfiresi girme