folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Faşizm İle Kominizm Arasındaki Fark Ne?

Faşizm İle Kominizm Arasındaki Fark Ne?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Linger
    Linger's avatar
    Erkek

enqaz bunu yazdı:
    -----------------------------
    türkiyede türban tartışılıyorsa türkiyenin "laikÇİ"lerin oyuncağı haline gelmsindendir.

Ulen yine girdiniz birbirinize yaw ayıp denen bişey war arkadaşlar. Adam size soru sormuş siz birbirinize giriyorsunuz ya. Niye konuya cewap wermek yerine birbirinize cewap weriyorsunuz

Do you have to let it Linger ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzulli
    Fuzulli's avatar
    Erkek
    enqaz bunu yazdı:
    Fuzulli bunu yazdı:
    enqaz bunu yazdı:

1- demokrasi 10 akıllının 1 cahili yenmesidir benim gözümde de. baal kim ki? ben öyle birini tanımıyorum

2- şu cumhurbaşkanı keşke referanduma götürseydi de kaç kişi istiyomuş kaç kişi istemiyomuş o zaman bi görseydin bakalım.

3- bundan da çok tırsıyorsun. referandumdan. cumhurbaşkanı referanduma götürmeyecem deyince bu tip laflar çoğaldı. şimdi horoz kesildi senin gibiler.

Yaptığın şeyin Klavye Erkekliği oldu hakkında şüpelerim var !

Benim gibiler ??

Benim hakkımda hiç bir şey bilmiyorsun forumdan okuduğun 5 satırla insanları tanıyıp yargılayamazsın !

IQ seviyen normalin altında yada laf olsun diye forum'a yazı yazıyorsun !

Bu gün Almanyada Türk'lere sorulan soru ! " - Siz hepiniz mi KAPALISINIZ ? " Bizi dünya'ya modern bir ülke gibi göstermek yerine ilkel ve cahil bir ülke olarak gösteriliyor ! Gözündeki (leriniz) At gözlüklerini cıkarın OBJECTİF olun !

+ Forum 'u iyi takip etseydin bir önceki sayfada BAAL kim görürdün ! Forumu düzgün okumadan yargısız infaz yapıyorsun ! İnsanların yazdıkları cümleder çok görünce okumak zor geliyor sanırım !

Cahillerden biri de sensin sanırım !

açık olmaka medenilikse benim kapıya bağladığım bi itim var o senden çooook daha medeni.

ha bense gericiyim, ilkel ve cahilim.

Sadece kendine güveni olmayan insanlar baskalarını küfür ederek asalıyarak üste cikmaya calısır :)

Cahilliğine veriyorum bu laflarını  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Biri kendini sağcı sanıyo;

Diğeri solcu...

Kendilerinin birbirinden farklı olduğunu düşünerek birbirilerini yiyorlar. Hortumcularda ikisininde amına koyuyor.

Sonra ikisininde dünyadan haber yoktur aslında...

Nereye kadar gidecek bu olay acaba. Ne zaman uyanacak millet?

Tarafsız olanda ikisininde fikrine ters düştüğü için tarafsızıda suçlarlar. Tarafsız diye bişeyde kalmaz. Oda kendine bir mevki arkak. Ahada ya sağcı olur ya solcu.

Bok mu vardı taraf tuttum emmi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enqaz
    enqaz's avatar
    Erkek
    Fuzulli bunu yazdı:
    enqaz bunu yazdı:
    Fuzulli bunu yazdı:
    enqaz bunu yazdı:

1- demokrasi 10 akıllının 1 cahili yenmesidir benim gözümde de. baal kim ki? ben öyle birini tanımıyorum

2- şu cumhurbaşkanı keşke referanduma götürseydi de kaç kişi istiyomuş kaç kişi istemiyomuş o zaman bi görseydin bakalım.

3- bundan da çok tırsıyorsun. referandumdan. cumhurbaşkanı referanduma götürmeyecem deyince bu tip laflar çoğaldı. şimdi horoz kesildi senin gibiler.

Yaptığın şeyin Klavye Erkekliği oldu hakkında şüpelerim var !

Benim gibiler ??

Benim hakkımda hiç bir şey bilmiyorsun forumdan okuduğun 5 satırla insanları tanıyıp yargılayamazsın !

IQ seviyen normalin altında yada laf olsun diye forum'a yazı yazıyorsun !

Bu gün Almanyada Türk'lere sorulan soru ! " - Siz hepiniz mi KAPALISINIZ ? " Bizi dünya'ya modern bir ülke gibi göstermek yerine ilkel ve cahil bir ülke olarak gösteriliyor ! Gözündeki (leriniz) At gözlüklerini cıkarın OBJECTİF olun !

+ Forum 'u iyi takip etseydin bir önceki sayfada BAAL kim görürdün ! Forumu düzgün okumadan yargısız infaz yapıyorsun ! İnsanların yazdıkları cümleder çok görünce okumak zor geliyor sanırım !

Cahillerden biri de sensin sanırım !

açık olmaka medenilikse benim kapıya bağladığım bi itim var o senden çooook daha medeni.

ha bense gericiyim, ilkel ve cahilim.

Sadece kendine güveni olmayan insanlar baskalarını küfür ederek asalıyarak üste cikmaya calısır :)

Cahilliğine veriyorum bu laflarını

ben zaten benim ne kadar cahil, senin ne kadar medeni olduğunu söylemiştim.

bir kez de senin ağzından teyit edilince ne kadar iyi anlatabilmiş olduğumu anladım.

şükürler olsun ki mehmed akifim var da cahile cahilliğini, medeniye de medeniyetini tokat gibi yüzüne vuruyor...

Türbana hayır. Yaşasın AYYAŞİZM. Yaşasın ZİNAİZM
Toplam Hit: 10689 Toplam Mesaj: 45