folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Fatih Altaylı "" Ankara"Nın Göbeğinde Kandil Dağı Mı Var!""

Fatih Altaylı "" Ankara"Nın Göbeğinde Kandil Dağı Mı Var!""

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

decameron bunu yazdı:
    -----------------------------
    Çok güzel ele almış durumu hislerimizi kaleme döktüğü için Fatih Altaylığı taktir ediyoruz , Ürek değil o sen Ajdar abdullahla karıştırdın heralde TOP olan o , Yada OROSPU aysel tuğluk , yada bir biraya töt veren emine aynayla karıştırdın heralde ürek'i?
    bak sen yetkililerden birisin banlarsın asar kesersin sitede  vs vs vs .

sen bunu yaparsan cemaat ne yapmaz?.

öyle tartışacağına kendine yakışanı yapsan daha iyi değilmi?

top o.çocuğu vs şeklinde konuşacağına ,cesaratini göster biz bunca yıl boşuna şehit vermedik ki toprak verelim de.

yok 3 e yok 5 e bölünecekmiş.

kim bu altaylı ya ? tanıyormusun şahsını? bir yazısıyla insana teşhisi koyuyorsan al ozaman,ben erkan bu ülke bölünmez aksini ima edenin bile a.q.

e banada inan.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:

vardır devletin bi bildiği.

zaten yapılmamış bi (yapılmışsada iyi olmuş amk.) ermeni soykırımı için dünya bizi barbar ilan etmeye çalışıyor, bide bu yirmibin hamamböceğini orda ezsek adımız iyice barbara çıkacak.

bu ülkede demokrasi var,  ve malesef demokrasi adı altında değişik eylemler (ülkeyi bölmeyi istemek) sürdürenler amaçlarına zaten ulaşamayacaklar.

neyseki senin gibi aklı selim gençlerde var bu ülkede.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

konu gene silah vatan millet sakaryaya gelmiş yhaw.. arkadaslar real kurd pkklı falan deildir adam sırf kurt die üstüne gitmek ne kadar doğrudur?  her neyse

adamların bunu yapması cok normal bence.. sonucda izin weren war kimsede karısmıo... nie cekinsinler kimden cekinsinler??

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    chelishky bunu yazdı:

fastottoman bunu yazdı:
    fatih altaylı pkk terör örgütü değildir dememişmiydi :/

onu bırak daha geçende bu adamın yazsının birinde üst düzey bi komutan buna gidip bütün ergenekon gerçeklerini anlatmış,bu da onları yazmıştı.Şimdi neden böyle bişey yazmış yazmış anlamadım.

Vatanseverler içerde,teröristler mecliste

boşuna denmedi bu laflar :)

ya bırakın fatih altaylıyı adam zırt pırt dönüyo dün başka bişi diyo yarın başka bişi

ebedi devlet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

altaylinin yanar doner olmasi yazdiklari gercegini inkar etmez ki...Hicmi dusunme organi yok abi , bi bakin ne kadar vurguncu , hortumcu , kan emici , milletin sirtina basan adam varsa disarida, ne kadar amerikanci , ab agziyla konusan gazeteci tv ci varsa hepsi medya koselerinde yer etmis , ne kadar vatansever , milliyetci , ulusalci , anti-emperyalist varsa ergenekon diye iceri aldilar...Ulkenin direnc noktalarini kirdilar.Gotunuze kocaman bir amerikan namlusu dayanacak hacli irtica ile birlikte kimse bunun farkinda degil...toplum duyarsizlastiriliyor , komplo falan degil ha , ekmek isi en basitinden ne yaptilar gramajini artirdik dediler 2kat fiyata caktilar 70milyon a , 70 milyonun 70milyonuda ekmekten hosnut degil ama zerre ses ciktimi , herkes sus pus kabul etti...bunlari birileri not aliyor , bu ataklar birilerinin nabiz olcme yontemleri , yarin gelir birileri indirir - yikar Ataturk heykellerini yine herkes evinde sus-pus olur...kimse burada kulhan beyligide yapmasin , ben silah alir cikarim ben soyle yaparim ben boyle yaparim diye...yapamazsin arkadas , memleketin onculeri iceri alinmisken yapamazsin, oturturlar kicinin uzerine...bugun amerikan saksakciligi yapan , ab naralari atanlar , demokrasi adi altinda teroru korukleyip - ayrilikciligi demokratik bir hakmis gibi sunanlar o gun kendilerine vaat edilen noktaya otururlar , o gun ak icraatlar ayagina , o gun karisinin basi turbanli diye oy verdim , o gun namaz kiliyor diye oy verdim , o gun devrimci(!) diye oy verdim , o gun ab ye girecegiz diye oy verdim diyen insanlarimizda utanc duyarlarmi , yuzleri kizarir mi bilmem...ama hersey basit , dusunme yeteneginiz varsa ilerisini gorursunuz , memleket hic iyiye gitmiyor , cikip birileri "milliyetcilik tehlikelidir" diyebiliyor , milliyetcilik tehlikeli degildir arkadasim , fasizm , kafatascilik tehlikelidir  , bu soylemi verende sozde sosyalist bir parti lideri , belli ki ne lenin okumamis , ne marx okumamis sozde lider , sosyalizm en buyuk milliyetcilkdir , milliyetciligin ne demek oldugunu anlayana...ama toplum hangi noktaya surukleniyor, degerlerine sahip cikmama noktasina , 80 surecinde proleteryaya emegine sahip cikmama dusuncesi asilandi , sendika agalari sozde isciyi savunacak sendika agalarinin sozlerine, agizlarina bakti isci , ama ne oldu hep satildilar...isci kol gucune , kendine sahi cikamaz oldu...asgari ucrete essek gibi calismaya, emeginin karsiligini alamamaya sus pus oldu...isci sinifi nedir , memleketin lokomotifidir , lokomotif duruldumu duruldu...sonra ne oldu lokomotifi atesleyecek , lokomotifin yakiti olacak genclige el atildi...ya soyleyin genc sinifina giren kac kisi duzenli kitap okuyor, gazete takip ediyor, memleket sorunlar uzerine dusunuyor , memleket sorunlari uzerine dusunmese bile bilimsel , memlekete - insanliga faydali seyler pesinde kosuyor...herkes iki bacak arasina yogunlasmis , kafanin gotun seklini degistirip caddelere salmis kendisini...can dundar kitap yazmis "savasta ne yaptin baba" can o donem super yazmis kitabi da , hoca kitapta demiski "yillar sonra cocugunuz sorarsa,savasta ne yaptin baba?, diye..." tamam da hoca yillar sonrayi birak bugun bile boyle bir soruyu sorabilmeyi dusunecek bir nesil yok , yillar sonrasi nasil olsun...ve simdi sende gecmis ayni ab nin saflarinda memleketine vuruyorsun sayin can...ne oldu peki genclik ateside duruldumu lokomotif bitti...sonra vagonlara sira geldi , millet milletinde kfasinda lokomotif i silersek hersey tamam dediler...cunku biz buralarda bos isler pesindekosarken , birileri deniz asiri yerlerde plan yapiyorlardi , onlar hic bos durmadi ama biz durduk...geldigimiz nokta ne , ozal in yillar once isaret ettigi nokta "kafasna vur ekmegini al" salak aptal bir millet olduk ciktik....oyle bir carkin dislileri arasinda ezildik ki hepimiz sus-pus olduk...bomba patladi gungorende yardim etmeye kosanlar oldu ...bundan sonra ne olacak komsumuz can cekisse yardima giderken 2defa dusunecegiz...bir yerde bir olay olsa cekinecegiz...liberalizmi damarlarimizda hissedip , gotumuze amerikan namlusunu sokup orgazmin doruklarina ulasacagiz , bir zamanlar sahip oldugumuz topraklarda , bir zamanlar biizm olan topraklarda , kiraci olacagiz...Ergenekon davasi yuzunden benide iceri almayan amerikanin a.q , alin ulan alin , milyonlar sigmaz o hapishaneye bunuda hesap edin ama...

bugun olanlar birilerini sasirtiyor , gidin "Karen Fogg'un E-postallari" isimli kitabi bi alip okuyun , yillar once brukselden gelen emirlerle , birandlar, cengiz candarlar , altanlar gibi orospucocugu gazetecilerle bruksel arasinda ne pazarligi donuyor , hangi medyayla hangi siyasilerle neyin planlari yapiliyor alin okuyun...direk resmi e-mailler , o donem dogu perincek cikip acikladi o mailleri , ne mhp , ne chp ne de baska bir part hicbirisi o mailleri aciklama cesaretini bulamadi...okuyun gelin...2-3 fotografa bakip gelmeyin...d. perincek in apoyla fotolarina bakip konusmayin , bi gidin alin okuyun o fotograflari kim yayinlamis , sakli gizli birsey olsa , d.perincek kendi dergisinde 2000 e dogru dergisi , kendisi yayinladi , yayinladi peki o fotolarin altinda ne yaziyordu , apoyla ne gorstu ne konustu...okumadan fotografa bakarak yorum yapmayin...ama ne oldu birileri okumadan fotografa bakarak yorum yapan insan modeli yaratti , direk sorgusuz,arastirmasiz inanan insan modeli...mahallede kavga mudahele edeyim :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi

"Ancak böyle giderse Türkiye önümüzdeki 20 yıl içinde ciddi bir
    toprak kaybıyla karşılaşacaktır.
    En az ikiye bölünecektir."

bunu yazinca Fatih bey kimi sevindiriyo saniyosunuz ??

Simdi fransada benim yasadigim bölgede bölücü "örgüt" sayilmaz ama ayri devlet kurma çabalari olan "eylemciler" duvarlar yazi fln yazmakla , afis yapistirmakla meskullar ve bir keresinde bu bölgeden geçen bir helikopter tv'ye canli yayin yapacak, her sene oldugu gibi bisiklet yarisi göstermekteler, sokaklar kalabalikti ama gel görki yollarda kocaman bölücü propaganda yazilari var, bu bölgeye ait dev bir bayragini da asmislar, ve bunlari kamara tamamen atlatip oturdugumuz sehrin hiç bir yerini görüntülemeden geçtiler sasirdim kaldim, ilk yarismacilar burdan geçerken ormanlari ve daglari gösterdiler..Okadar kalabaliga ragmen görüntülenmedi..yani medya nin da önemli bir rolü var teroristlerin reklamini yapmak ve milleti kizistirmak onlarin elinde . yani bizene sarkilarinin sözlerini anlamlarini ne anlayation,  cüklerini boyasalar onu gosterir böyle gazeteci iste..

Pkk kongresini patlatsan neye yarar yabanci ülkelrden destek gelirlerini kapatmadikca, en ufak dükkan sahiplerinden bile para alirlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bencede sorumlu ergenekondur.

Ergenekon tam anlamıyla temizlenirse. Her şey yoluna girer.

Hizbullah + Pkk + Diğer idüyü belirsizler = Ergenekon diye düşünüyorum.

Ben öyle düşünüyorum.

Yargıya laf atan arkadaşada yuh diyorum.Madem Akp'nin şeysi; O yargı türban yasasını iptal etmedi mi ?

Tabii benim görüşlerim bunlar yanlışta olabilir...

Toplam Hit: 4490 Toplam Mesaj: 38