Fatura Ödeme Merkezi Açmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

hocalar fatura ödeme noktası açmak istiyorum bunun için gerekli belegeler filan nelerdir ilçeye açıcam bu merkezde telefon doğalgaz elektrik gibi fatura borçlarını ödenecek   bir  de bilgisayarlara oyun müzik film yükleme format atma ve  çıktı alma gibi  işlere de bakmak istiyorum  öneriniz nedir toplam ne kadar maliyet gerekir.  

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Tumhizmetler.com

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

-Bilgisaraya film, oyun, müzik yükleme 2000'lerin başında kaldı sanıyordum ?

-Ayrıca hocam artık akıllı telefonlar ve mobil bankacılık bu kadar yaygınlaşmışken fatura ödeme merkezi açmak ölü yatırım. Ha açacağın yer mahrumiyet bölgesidir hep teknolojiden anlamayan ihtiyarla dolu diyorsa o ayrı tabi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

-Bilgisaraya film, oyun, müzik yükleme 2000'lerin başında kaldı sanıyordum ?

-Ayrıca hocam artık akıllı telefonlar ve mobil bankacılık bu kadar yaygınlaşmışken fatura ödeme merkezi açmak ölü yatırım. Ha açacağın yer mahrumiyet bölgesidir hep teknolojiden anlamayan ihtiyarla dolu diyorsa o ayrı tabi.

Istanbul gultepe de otururken evin orda vardi, levent metrosuna yuruyerek on dk falan. Baya is yapiyodu, ben de senin gibi dusundugumden sasiriyodum. Varos mahallede is yapiyo boyle yerler.  adam atm den ucretsiz yatiracagina 3/5 lira fazla verip fatura odeme merkezinde oduyo. 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 675 Toplam Mesaj: 4
fatura ödeme noktası