Fedora Winner!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeXiGneRX
    DeXiGneRX's avatar
    Erkek
    cnr437 bunu yazdı:
    -----------------------------

DeXiGneRX bunu yazdı:
    bence ubuntu ile uğraşmayın. direk bilgi üniversitesi ftp'sine girip fedora 6 yı indirin. yada yunanistandan filan fedora 7 ( son sürüm ) çekin ;)

dexi, hacı ne bu sendeki fedora sevdası la :D hehehe... walla bana kernel olsun çamurdan olsun :P :D, gerçi fedora 6 kullanmıştım bi ara fakat makinaya uymadımı ne oldu, bi performans alamadım, OpenSuSE çok fazla şişti, ubuntu rulz oldu :D

yuha abi bilmiyom ama ben fedoradan hazzediyom. ne bilem pardus çok ezik geldi, ubuntu desen yine öyle çok çocukça. Redhat zaten aldı başını gidiyor. Centos tamamen sunucu kullanıma uyuyo.

Bence orta seviye linux kullanıcılarının kullanması gereken linux sürümlerinden birisi. Gerçi suse, mandrake filan da var ama kullanın bence tercih meselesi :p ...

Halid.Org | Farklı Olmak İstedik(!) ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ok bakalım fedora 7 nasılmış deneyelim bi :D

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

DeXiGneRX bunu yazdı:

bu arada söylemek gerek fedorayı çok büyük devler kullanıyor. Bi ara firewall olarak kullanmıştık :D ...
    ayıptır sormasıda kim fedorayı firewall olarak kullandı?Hayır cidden merak ettimde IPCops yada Smoothwall varken?Bunlar haricinde rother ve firewall olarak BSD kullanmıştık bir kerede ama bu ikisi kadar performans alamıyorsun.Cidden hangi firma kardeşim ve performans ne oldu şişmeleri nasıl hallettiniz.Sanırım 3 network kartı kullandınız agları birbirinden izole etmek için ne yaptınız?

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeXiGneRX
    DeXiGneRX's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı:

DeXiGneRX bunu yazdı:

bu arada söylemek gerek fedorayı çok büyük devler kullanıyor. Bi ara firewall olarak kullanmıştık :D ...
    ayıptır sormasıda kim fedorayı firewall olarak kullandı?Hayır cidden merak ettimde IPCops yada Smoothwall varken?Bunlar haricinde rother ve firewall olarak BSD kullanmıştık bir kerede ama bu ikisi kadar performans alamıyorsun.Cidden hangi firma kardeşim ve performans ne oldu şişmeleri nasıl hallettiniz.Sanırım 3 network kartı kullandınız agları birbirinden izole etmek için ne yaptınız?

o 2 cümle birbirinden farklı :D ... büyük devler fedora kullanıyor dedim. Sonraaa fedorayı firewall olarak kullanmıştık dedim. :))

Halid.Org | Farklı Olmak İstedik(!) ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Neden "ubuntu kullanmayın fedora kullanın" demek için topic açtığını anlamadım, ubuntu topic'i var aşağıda..
Toplam Hit: 3807 Toplam Mesaj: 16