folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Fender Gitar Aldım Ancak Sizden Nota İstiyorum

Fender Gitar Aldım Ancak Sizden Nota İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Elf
    Dark_Elf's avatar
    Erkek
    internete baktım ancak yok ben sizden do re mi fa şeklinde isityorum teşekkürler1

my name is nigga # köprü altında çakdım sürtüğe vurdum mala inlettim ortalığı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    elektro gitar calmaya yeni basliyorsan eger tab ogrenmen bircok sarkiyi calmanda daha kolay olur 

Diriliş... /// Inadina Ofke Inadina INTIKAM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

o kadar kolay değil. ben aldım tabları öğrenene kadar canım çıktı.

bide sen notaları öğrenmek istiyorsun. o en son şey.

youtubede videolar var ayrıca 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    kolayligi zorlugu kisiye gore degisir hoca. senin zorlanman o isin zor oldugunu gostermez bu cok acik bisey. senin icin kolay olan birseyde ben zorlanabilirim. bu gayet basit.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

öyle değil işte söylenildiği gibi olmuyor. millet bu laflarınız yüzünden gitarı flüt çalmak gibi görüyor halbuki zor.

bir kere hadi notasını felan ogrendin, parmakların açılacak gitarın klavyesine uyum sağlayacak. yoksa matrixteki gibi kaseti taksam beynine gitar virtüözü yapsam seni egzersizin olmadıgı için bir bok yapamazsın. basit bir iş değil. bana 1 senedir gitar çalan adamı getir bir tab vericem eğer orjinali gibi çalarsa haklısın diyecem ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    el_turko
    el_turko's avatar
    Erkek

bende kendime saz ( baglama ) aldim ama kendi basima nasil ögrenecegim bilmiyorum,öylesine tingirtadiyorum.

acaba nette ögretme programlari veya siteleri varmidir ?? veya kendi basima nasil ögrenebilirim ??

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    st_anger_turk
    st_anger_turk's avatar
    Erkek
    hoca cok aciktirki nota ogrenmek tab dan cok daha zordur. Tabiki nota ogrenmesi daha avantajli olur. ancak sende takdir edersinki tabi ogrenmesinin nota ogrenirken isini kolaylastiracagi cok acik. Kaldiki bugun internet ortaminda tab paylasimi daha cok. ancak onunda avantajsiz oldugu yerler var. ritmi kacirabilir, sarkiyla dinlerken calmasi lazim v.s Birde bu yetenek isi hoca. her 1 sene gitar calan bir olmaz. Bu laflariniz yuzunden diyorsun ya. Gitar cok zordur ogrenmeyin gibi bisey cikiyo ortaya. Her gitar calmaya baslayana sana bi nota versem aklin hayalin durur dersen, 1 sene bu notayi asla calamassin dersen  iyi yol katedersin. Kaldiki elemanin bu iste nerde oldugunuda henuz bilmiyoruz ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    HOcalar siz atın babam halledr gtarıda rapidhacker550 aldı cok sagol abı

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    hacı yeni başladıysan en en önce parmak egzersizleri yap. metronom ile çalış. acele etme rahat ve sert basmayı öğren. cızırtı çıkmasın. daha sonra tablarla bir gün boyunca bir şarkı çalış ve şaşırmadan çal. sonra akorları ezberle ve basit şarkılar çal. bana kalırsa nota ve armoni bilgisi en zor iştir. acele etmessen yaparsın. kolay gelsin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    InFlames
    InFlames's avatar
    Erkek
    Fender e o kadar parayı bastıysan bir kursa gitmen en iyisi =) Yoksa Fendere yazık xD
Toplam Hit: 1580 Toplam Mesaj: 10