Ferhangi Şeyler (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver
    enver's avatar
    Erkek

MErhaba arkadaşlar

Yaw benn bu ferhan şensoy un ferhangi şeyler oyununu merak ediyorum Gaçenler de de Gaziantep e gelmiş ama bilet bulamadım.

Gösteriyi izlemeyi çok istiyorum nette de aradım ses kaydı var ama görüntülü bulamadım oyunu.

Bulan eden varsa paylaşır mı ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Youtube da radyo tiyatrosu kanalımda var hocam ama sadece ses. Arşivde videolu hali olması lazım bi bakayım

brn ilk radyo tiyatrosu şeklinde dinledim zaten tek kişilik tak kulaklığı yak sigarayı dinle :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

Ferhan Şensoy bu gösteriyi sık sık sergiler. Tutin olarak defalarca gelir. Önümüzdeki aylarda tekrar gelicektir. Ben kendim izleyen biri olarak.

bahsettiğimiz kişi Ferhan Şensoy da olduğu için biraz sabret netten izleme git derim. Sadece emek için filan değil. aynı tadı alamazsın. bence sabret

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Gidip izlemen lazım, kesinlikle gitmen lazım. 

Yok yok gitmen lazım.

Ses kaydı var youtube da ama, gir şikayet et silinsin.

İzlemen lazım.
    İzlesen iyi olur.
    İzle bence.

Bu arada her gece radyo tiyatrosu dinlemeden uyumam ben @furkiak sürekli yeni oyun ekliyorsan, kanalı yaz bakıyım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    iSo bunu yazdı

Gidip izlemen lazım, kesinlikle gitmen lazım. 

Yok yok gitmen lazım.

Ses kaydı var youtube da ama, gir şikayet et silinsin.

İzlemen lazım.
    İzlesen iyi olur.
    İzle bence.

Bu arada her gece radyo tiyatrosu dinlemeden uyumam ben @furkiak sürekli yeni oyun ekliyorsan, kanalı yaz bakıyım

Radyo Tiyatrosu,nu nereden dinliyorsun, bi link falan verde bizde yaşalım bu hazzı :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/channel/UCJq9A-syrwXXC2FjbqjJ8Xw

uzun zamandır eklemiyorum ama dinliyorsan bende her gün 1 tane yüklerim arşivden :D

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    niye hergün 1 tane :D

koy işte hepsini bakalım  ̄へ ̄ :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1313 Toplam Mesaj: 7
tiyatro