folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Fernbus Coach Simulator

Fernbus Coach Simulator

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

merhaba bu simulasyon oyununu arıyorum steamde çok pahalı.Zamunda'da arayabildim ancak bulamadım.Cloud linki olursa iyi olur.

teşekkür ettim şimdiden.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Denuvo kopya korumali oldugu icin bence cikmaz crack'i. Burdan takip edebilirsin: https://en.wikipedia.org/wiki/Denuvo

Florenzi tarafından 23/Mar/17 23:26 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

indirim bekleyeceğiz olmadı

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Gerçekten seviyorsan git al bence.

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
Toplam Hit: 962 Toplam Mesaj: 4
simulator fernbus coach