folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Fiber Optik Server Ve Switch?

Fiber Optik Server Ve Switch?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

fiber optik baglantılara izin verebilen gördügüm kadarı ile bu işe hakim olan HP yada başka marka switch lerin baglantı şemaları ve ekipmanları konusunda elinde döküman yahut bilgisi olan arkadaşlar.

katlar arası fiber kat içi utp kablo ile dagıtım yapılmak üzre kullanabilecegimiz ürün listesi ve baglantı türleri hakkında detaylı bilgiye ihtiyacım var.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

hp nin kendi sitesinde boyle seyler mevcut olmasi lazim .. videolar falan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

durum şu 8 kat katlar içi 4 blok olan iş merkezlerinin alt yapısını kurduk bloklarda prizlere(floorboxlara) cat 6 ile kat pano odalarından kabloları çektik zayıf akım odalarından katlarasıfiber optik kabloları çektik.

fakat firma degişikligi oldu bütün projeler önceki firma ile gitti sadece çaktgım patc paneller ve katlar arası fiber kablolar var eger çözebilecegim bir sistem ise işi yeniden alan firmaya geçip işi temize çekmeyi planlıyorum.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    hp procurve serisine bakmanı öneririm ihtiyacını karşılayabilir ayrıca fiber sonlandırıcısıda bulunmakta.procurveden çıkış alıp herhangi bir switch ile gerçekleştirebilirsin.eğer bir sıkıntı yaşarsan özel mesaj atarsan msn ile yardımcı olayım.şu anda detaylı yazamıyorum
Toplam Hit: 1530 Toplam Mesaj: 4