folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Fifa 13 Oynayan Varmı ?

Fifa 13 Oynayan Varmı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Disubev
    Disubev's avatar
    Erkek

Link atında bizde deneyelim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sahir
    Sahir's avatar
    Erkek

FİFA 13'e crack çıkmadı ki daha :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    XpertVision bunu yazdı

az önce aldım kadıköyden , birazdan oynayacam, aktarırım yorumlarımı :D fifa12 oynamayı bıraktım zaten, geçen ligde final maçımda yeniyordum karşı taraf bildiğin allah oldu bir anda benim oyuncular da adriana lima görmüş idris naim şahin gibi saçmalamaya başladılar, ardı ardına golleri yiyince çarpıntı tuttu beni kalp krizi geçirecektim fırlattım cd yi umarım bu sefer o son dakikada saçmalama olayları yoktur :)

cdnin içinde kirek varsa buraya yolla hocu :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

2-3 saattir oynuyorum acayip uykum geldi ama bir iki bişey yazayım;

bir kere en büyük olay topla oyuncunun arasındak bağ kalkmış resmen topu saklamak için zorlanıyorsun sağa sola çok savruluyor, baya gerçekci yapmışlar bu olayı

pasları biraz daha rahatlatmışlar daha rahat pozisyon bulunuyor, 12 cidden gelmiş geçmiş en zor fifaydı heralde hep de öyle kalacak.

kariyer modundayım penaltı atma, firikik, orta açma felan bunun gibi loading ekranındayken yapılan görevler iyi düşünülmüş

kafa toplarında pozisyon almayı daha d önemli hale getirmişler

genel anlamda oyuncular daha esnek olmuşlar, robotluktan daha da uzaklaşmışlar yani

impact engine gözle görülür oranda düzelmiş durup duruken takla atan adamlar yok oynadığım kadarıyla

özellikle en sevdiğim olay sliding tackle yani kayarak müdahale tekrar eskisi gibi düzeltilmiş, 12 de kayarak resmen adam gitmiyordu onun için fazla kullanılmıyordu ama onun sayesinde herkes adam gibi oynuyordu bu sefer herkes yine sürekli kayarak oynamaya felan başlayabilir buna bağlı olarak eğer adama dokunursan kayarak müdahalelerde anında kart veriyorlar , bu biraz sıkıntı ama ben yine de düzeltilmesine sevindim

şutları da biraz daha rahatlatmışlar, 12 de geldiğin köşeden gol atmak çok zordu, herkes topu çekip plaseyle gol atıyordu ama bu sefer ceza sahasına girerken felan çok güzel şutlar çekiyorlar, gol atmada çeşitlilik artmış yani

oyuncu suratı, forma felan açıkcası ilgilenmediğimden hiç incelemedim benim için önemli olan oynanabilirlik

şu anlık aklıma gelenler bunlar :)

bu arada @Ka1nsha

ben xbox 360 da oynuyorum crack yok

XpertVision tarafından 02/Eki/12 11:16 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Oyunun daha crack çıkmadı boşuna skidrow falan diye kazıklanmayın.

Ayrıca herhangi bir scene grubu sunumu görürseniz nette gerçekten çıkartıp çıkartmadıklarını orlydb gibi scene release arşivleyen sitelerden bakın.

http://178.33.40.173/s/games

mesela burda yazmadığına göre daha ne nette, ne torrentte, ne usenette kısacası hiçbir yerde release yapılmamıştır.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

fifa değilden 2 gün önce bende pes13 aldım onu eskitiyorum şimdi:))

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

http://skidrowcrack.com/fifa-13-full-unlocked-origin/

crack hala çıkmamış.bu defa baya t.şaklı yapmışlar heralde :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Crack çıkmız hocular bilginize :)

Toplam Hit: 2595 Toplam Mesaj: 19