Filezilla Ftp Server.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Elimdeki Vps'e Filezilla'nın ftp serverını kurdum.

Güzel, hızlı ve kolay manage edilebilir bir yazılım, lakin bir sorunum var.

Diğer ftp programları ile listenenen herşeyi indirebilirken filezillanın ftp clientı ile indir aktif olmuyor.

Atladığım birşey var sanırım.

Başına gelen var mı?

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Belki indirlecek dizinin yazmaya izni yoktur,masaüstüne indir? Tırt geliyor kulağa ama ben bunu 15 günde farkettim.Linux'ta olabiliyor böyle şeyler.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Server 2003 işletim sistemi, yazma yetkisi sorunu yok, diğer ftp programlarında sorun yaşamıyorum dediğim gibi.

Direk explorerda da sıkıntı yaşamıyorum.

Sanırım konfigürasyon sıkıntısı.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

düzenle > ayarlar > bağlantı > ftp; burdan aktif mod pasif mod ayarlarını bir kurcala hocam istersen.

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

server 2008 uzerinde filezilla ftp server var user vs grub vs klasorler yarattim sorun yasamadim sndeki ama onun bi ayarı vardi :) eve gidince bakıp yazıcam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

bu filezillanın dosya upload hızı için bi ayar şeysi yok mu.. hızlı atmaya çalışıyo server da banlıyo.. bi kaç kez karşılaştım bu dururmla.. başka bi nedeni mi var acep?

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 2592 Toplam Mesaj: 6