Film Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

hocam 2. filmi bende izlemiştim hatta birinin içine giriyo kene sonra dev bi kene oluyo adamın içinde büyüyüp.

ama ismini hatırlamıyorum kusura bakma.Bende bir film sorucam ama bilen yoktur sanırım;

Arkadaşlar öncelikle filmin başını kaçırmıştım ama sonunda anladığım kadarı ile adama milli piyango gibi pişeyden para çıkıyo bu adam bi arap ülkesine mi ne gidiyo orda peşindeki adamlardan kurtulmak için ( adamın lakabı türk ) paralı asker tutuyo.Kurtuluyo ama bütün parayı askerle dağıtıyor :)

Türk diye nitelendirilen adamın yanında bi tane de adam var basketçi gibi çok iri kıyım bi adam bide hayvan gibi doğru dürüst konuşamıyor dişleri falanda demirdendi.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam 2. filmi bende izlemiştim hatta birinin içine giriyo kene sonra dev bi kene oluyo adamın içinde büyüyüp.

ama ismini hatırlamıyorum kusura bakma.Bende bir film sorucam ama bilen yoktur sanırım;

Arkadaşlar öncelikle filmin başını kaçırmıştım ama sonunda anladığım kadarı ile adama milli piyango gibi pişeyden para çıkıyo bu adam bi arap ülkesine mi ne gidiyo orda peşindeki adamlardan kurtulmak için ( adamın lakabı türk ) paralı asker tutuyo.Kurtuluyo ama bütün parayı askerle dağıtıyor :)

Türk diye nitelendirilen adamın yanında bi tane de adam var basketçi gibi çok iri kıyım bi adam bide hayvan gibi doğru dürüst konuşamıyor dişleri falanda demirdendi.

evet aynen öyleydi keneli olan film bulamadım 1. i bulsam hemen download edicem nostaji yapıcam :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kimse 2 filmi bulamadı yeni bi film geldi aklıma çoçuk filmi kardan kale gibi biyer yapıyolar karşı gurupdan çoçuklarla çatışıyolardı felan ilginçç bi filmi bunu bualbilirmiyiz :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Hazır başlığı varken bende sorayım bundan 10 yıl önce filan izlediğim bir film gerçekten etkilenmiştim

Filmde şeytanlar kutsal kan haç filan var kutsal kanı kapıya döktüğünde şeytanlar oradan içeri giremiyordu. Bu kutsal kanı kullanan kişi taşıyıcı gibi bişeydi nesilden nesile aktarılıyordu. Bir erkek vardı başrolde  ama kimdi isim vermem :)

http://yanduvar.blogspot.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByMacasKo
    ByMacasKo's avatar
    Erkek

deneme :)

http://senkal.sozlukspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

gene baktım gene yok yahu püff 

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

HolyReform bunu yazdı:

türk lakaplı bildiğim bi filmde var. daha doğrusu turkish

http://en.wikipedia.org/wiki/Snatch_%28film%29

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 4131 Toplam Mesaj: 28