Film İndirenlere Uyarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

gecen hafta 28 tane indirdim onları izliyim indirmeye devam

forever korsan...

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    hiçbirşey olmaz türkiyede.boşuna korkmayın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

filmi indiren degil yayınlayan suçludur nitekim muyap bu yuzden siteleri banlamıyormu? Ozaman müyap mahkeme kararıyla siteleri kapatmasın insanları tutuklasınlar hatta bi replik

-Abi nie içeri girdin sen?
    nie olsun abi evde film indirip izliyordum o yuzden sen neden girdin
    -Ben 3 banka dolandırdım sonradan ayıktılar
    :|

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    Torent forever abi :):) Zaten orda şifreli.... hem şifresiz olsa bile bi b.k olmaz! indirin indirin bişi olmaz.. Orjinal film fiyatları düşene kadar korsana devam.Zaten bu haberi hürrüyet yapıyo..En büyük film satıcısı zaten o. Bir şekilde para kazanması lazım dimi..

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    PC toplamamın nedeni DL

gaipten görüntüler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    yaw neden kimse anlamıyor tr kimse bir filme 50  100 lira vermez :) bir pc programına tr 60 ytl vermez :D işi bilen adam işletim sistemine 200 lira vermez crackler :D bir mp3 cdsıne 20 ytl vermez :)  ınternete 90 ytl ucret oduyorum :D ama paranın hakkını verıyorum aylık 380 gb downloadım var :D arşivim var gece yatarken 3 bilgisayarımıda kuruyorum bırısı oyun bırısı flım bır dıgerıde program download edıyor.sabaha hepsi inmiş oluyor :) buda benı sevındırıyor :) 
Toplam Hit: 4529 Toplam Mesaj: 27