folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Film İndirmek İçin Site YARDIM

Film İndirmek İçin Site YARDIM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

İnternet satın alarak problemimi çözdüm teşekkürler :D

Hahaha, ne diyon gardasumm ?

anca gidersin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    garga bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı

İnternet satın alarak problemimi çözdüm teşekkürler :D

Hahaha, ne diyon gardasumm ?

internet paketi yaptım ya. İnternet paketim olmadığı için filmleri indirip daha sonra izleyecektim. Baktım olmuyor internet paketi satın aldım :D Artık siteden izlicem

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

şu işi google'da bir kaç dakika geçirerek bulabilirdin. torrent kullanmayı öğren. atla deve karmaşık bir şey değil.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

şu işi google'da bir kaç dakika geçirerek bulabilirdin. torrent kullanmayı öğren. atla deve karmaşık bir şey değil.

Bulamadım ki buraya konu açtım hocam :)

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 5171 Toplam Mesaj: 15
download film