Film İzlerken Ekranın Takılması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smnz
    smnz's avatar
    Erkek

online yada pcde kayıtlı bir filmi izlerken arada takılıyor buna sebep olan virüsü nasıl silebilirim yada bu virüs neyin nesi 

2 tane bilgisayarım var ikiside de aynı olayı yaşıyorum 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

O nasıl virüsmüş adını yazsana virüsün bi,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smnz
    smnz's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

O nasıl virüsmüş adını yazsana virüsün bi,

bilmiyorumki adını bilsem bi çözüm bulacağım 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

aynı sorun bende de var  sahiden nedir acaba sebebi ?

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bence pc nize "bilgisayarım eskidi yüksek çözünürlüklü playback kaldırmıyor" virüsü veya "pc toz doldu soğutamıyorum abü" virüsü bulaşmış.

En kötü ihtimal bitcoin mine yapan bir program yemişsindir ondan cpu kullanımı değerlerin yüksektir.

Film oynatırken ve boşta cpu yükünü ve işlemci sıcaklıklarını koyabilirmisin?

torpedo_XL tarafından 08/Haz/14 23:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Bence pc nize "bilgisayarım eskidi yüksek çözünürlüklü playback kaldırmıyor" virüsü veya "pc toz doldu soğutamıyorum abü" virüsü bulaşmış.

En kötü ihtimal bitcoin mine yapan bir program yemişsindir ondan cpu kullanımı değerlerin yüksektir.

dediklerini yap işlemler kısmını iyice net görebilelim. cpu kullanımı boştayken düşük film izlerken yüksekse o bilgisayarı değiştirme zamanı gelmiş demek. Ama iki seferde yüksek geliyorsa büyük olasılıkla bitcoin miner yemişsindir.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smnz
    smnz's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

dediklerini yap işlemler kısmını iyice net görebilelim. cpu kullanımı boştayken düşük film izlerken yüksekse o bilgisayarı değiştirme zamanı gelmiş demek. Ama iki seferde yüksek geliyorsa büyük olasılıkla bitcoin miner yemişsindir.

hocam bilgisayarı alalı daha iki ay olmadı

makine MSI GE60 laptop  

smnz tarafından 09/Haz/14 18:20 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

hocam virüs değilde harddisk uykuya aldığından oluyor kendini bende de msi vardı aynı sorunu yaşıyordum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    smnz bunu yazdı
    TheKorsans bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

hocam bilgisayarı alalı daha iki ay olmadı

makine MSI GE60 laptop  

o zaman görev yöneticisinde işlemler kısmına gelip bize bi caps atarmısın

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smnz
    smnz's avatar
    Erkek

film izlerken yine kastı ve görev yöneticisinden işlemler kısmını gönderdim hocam

smnz tarafından 11/Haz/14 18:09 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1192 Toplam Mesaj: 10