Film Önerisi: Falling Down

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

https://www.imdb.com/title/tt0106856/

An ordinary man frustrated with the various flaws he sees in society begins to psychotically and violently lash out against them.

adamlar joker filminin daha guzelini 1993'te cekmis. jokeri sevmis olanlara ozellikle tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=BD5ofrSNDFA

ben suradan izledim: https://tafdi.org/hd-izle/altyazili/2959-falling-down

black implies white, self implies other, life implies death.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek

attım listeye joker filminin daha güzeli diyerek beni ikna ettin:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Çok güzeldir bu film. Duygulara tercüman olur..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

10 ile 15 yaş arasında televizyon da izlemiştim bunu ilk bilgisayarımı aldığım da uzun süre google da aramıştım, sonraları yine ara ara aradım bulamadım. O hamburgerci de ki sahne beynime kazınmıştır, hep o sahneyi yazarak google da arıyordum, kesinlikle unutulmaz bir film. Sonunda arşivime katabilicem :)
    Eline sağlık

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

abi şöyle macera gizem böyle adada falan geçen lost gibi ama lost kadar kötü olmayan bir film öneriniz var mı, izlesek bunaldık evde.

ormanlık yeşillik olsun

neverland tarafından 06/May/21 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı

abi şöyle macera gizem böyle adada falan geçen lost gibi ama lost kadar kötü olmayan bir film öneriniz var mı, izlesek bunaldık evde.

ormanlık yeşillik olsun

Uzay dizisi lost in space ben beğendim

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
Toplam Hit: 1142 Toplam Mesaj: 6
falling down film onerisi