Film Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    don_carlione001 bunu yazdı

izlemeyenler vardır dıye eskı yenı karısık salladım sıze gencler..ızlemedıgınız varsa ızleyın..ızledıysenız emınım bı daha ızlerım la ben bunu dıcenız fılm  cıkar .. :DD  

daha cok fılm varda  sonra gene eklerızz...hele bunlara bakın :D

oooooooooo ne filmler eklemişsin

sağol. vitusa karar kıldım ancak youtubeden izlesem görüntü kötü verilen linklerdekide bende çok yavaş.

neyse bakıcam sağol tekrar

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek
    RhiFaT bunu yazdı

yaşama sevincini kaybetmek istersen incendies'i izle.

o kadar tavsiye film arasından gelip bunu seçmiş olmak iyi mi kötü mü henüz anlamadım.. insanın içine oturan bi film olmuş.. henüz 5 dakika olmadı biteli ama hala üzerimde o ağırlık var.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    don_carlione001
    don_carlione001's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

izlemeyenler vardır dıye eskı yenı karısık salladım sıze gencler..ızlemedıgınız varsa ızleyın..ızledıysenız emınım bı daha ızlerım la ben bunu dıcenız fılm  cıkar .. :DD  

sevgili Don, nikini ilk defa gördüm yıllardır. yazdıklarının hepsini izlicem tek tek :D teşekkür ettim. bi 6 ay gider bana bunlar <3

:)) ben pek sessiz bi adamımdır.genelde okurum..  :) saygılar..ama film olunca konu--tam sınemakolık bır adamım..sayısını tam bılmıyorum ama iyi kötu demem her  fılme bakarım sonra karar verırım..sevdıysem bı da bı da ızlerım..1985 sonrası sayısız fılm ızledım heral...  :)

...HÜKÜMSÜZDÜR...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    don_carlione001
    don_carlione001's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

sevgili Don, nikini ilk defa gördüm yıllardır. yazdıklarının hepsini izlicem tek tek :D teşekkür ettim. bi 6 ay gider bana bunlar <3

:)) ben pek sessiz bi adamımdır.genelde okurum..  :) saygılar..ama film olunca konu--tam sınemakolık bır adamım..sayısını tam bılmıyorum ama iyi kötu demem her  fılme bakarım sonra karar verırım..sevdıysem bı da bı da ızlerım..1985 sonrası sayısız fılm ızledım heral...  :)

...HÜKÜMSÜZDÜR...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=NcaFV6egZAg

uyuşturu ile ilgili ali g tarzında bir filmmiş , bana da dün arkadaş tavsiye etti. 

küfrederiz villalara kulübeden
Toplam Hit: 7963 Toplam Mesaj: 66