Film\Media Arşiv Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    voltigore
    voltigore's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

Benim bi film\media arşivi programına ihtiyacım var. Bilgisayarımdaki filmler klasörünü göstereceğim, gidip IMDB den filmle ilgili resimleri, fragmanları,konusunu ve puanını indirip bana gösterecek ve tıkladığım ilgili klasöre gidecek.

Bildiğiniz ve tavsiye ettiğiniz böyle bir programcık var mı?

Geyik Candır :]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Holyone-Media-Info-136386/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    voltigore
    voltigore's avatar
    Erkek

holyone media info ya bakmıştım ama ne yazıkki ihtiyaçlarımı karşılamıyor

plex media server gayet güzel hem görsel hem işlevsellik bakımınından fakat kendi playerında izletiyor videoyu fakat ben localde olduğumdan buna gerek yok. filmin bulunduğu klasörü aç gibi bir buton koysalar herşey tamam olacak

öneriler yokmu başka?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

şeyhe mesaj atsan işi yoksa halleder heralde, koyar buton muton ne istiyosan. hemi de ar-ge olmuş olur program için

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamiyumu
    yamiyumu's avatar
    Erkek

GrieeX programını tavsiye ederim. Türkçe arayüz ve seçeneği bol.

"Önemli olan, Tanrı"nın bir enstrüman yaratmış olmasıdır. İnsan denen bir enstrüman. Ancak yarattığı müzik enstrümanını çalamayan bir usta gibi, Tanrı da insandan doğru sesi çıkaramamıştır. Bu yüzden, Tanrı hariç bütün güçler insanı çalmış ve özellikle de şeytan en güzel melodilerini onunla bestelemiştir." *** Sahip olduğun her bilgi, içinde çürüdüğün bir hücredir. ***
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    voltigore bunu yazdı

plex media server gayet güzel hem görsel hem işlevsellik bakımınından fakat kendi playerında izletiyor videoyu fakat ben localde olduğumdan buna gerek yok. filmin bulunduğu klasörü aç gibi bir buton koysalar herşey tamam olacak

öneriler yokmu başka?

Hacım neden rakip firmanın yada tarikatın ürününü tercih ettin?

Eksikler varsa hemen ekleyelim programa. Rakip program HolyOne media info kadar info çıkarıyormu

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

ilk konuda imdb puanına göre listeleme istemiştim holyone media info için :/

bi el at holy. cidden çok yararlı olur.

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

hocam ben bu işi yıllardır yapıyorum ve istediklerim şunlar senin programı hiç kullanmadım ama bnunlar varsa kullanırım. film bilgilerini imdb ve birçok türk siteden çekecek ketegoriye göre puana göre arama yapmamı sağlayacak , film dosyası hakkında bilgi verecek , film afişini otomatik çekecek veya seçenek sunacak , imdb top 250 film listesi olacak ordaki filmlerden hangileri bende var gösterecek ayrıca programın windowsi le uyumlu mouse sağ tık ile senin programa hemen atabilmeliyim filmi (winrar sağ click menüsü gibi düşün). bunlar varmı senin programda varsa kullanayım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    voltigore
    voltigore's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    voltigore bunu yazdı

öneriler yokmu başka?

Hacım neden rakip firmanın yada tarikatın ürününü tercih ettin?

Eksikler varsa hemen ekleyelim programa. Rakip program HolyOne media info kadar info çıkarıyormu

benim ihtiyacım tam media info değil aslında

programa film klasörlerini verecektin, klasörlerin veya dosyaların isimleri filmlerle tam match olmasa bile imdb den bulacak, puanını kategorisini yılını getirecek varsa fragmanlarıda gelecek (tıklayınca izleyeceğim) filmin üzerine tıklayınca ilgili klasöre gidecek

bu tarz birşeye ihtiyacım var

Toplam Hit: 1195 Toplam Mesaj: 9