folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Filtre Kahve Önerisi

Filtre Kahve Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Ya amk bende filtre kahve seviyorum, iciyorum ama bir sulandirilan sadece sekersiz jacobs ile arasinda daglar kadar fark yok. Starfucks ta icilen kahvelerin "kavrulma tarihleri" hakkinda bilgisi olan var mi ? Adamlar paket olarak sattiklari kahve cekirdegi paketinin uzerine bile kavrulma tarihi, kahvrulma detaylarini yazmaz. Cunku o kahve coptur gurmelere gore , adamlar kavrulma tarihi yagi otu bokuna gore filtre kahve iciyor falan ama biz onumuze gelen copu iciyoruz amk ve bu copler arasinda da ekonomik olan en iyisi :)  Evet katildigim bir nokta nescafe gold falan mide yanmasi yaparken, jacobs monarchta falan bu tip sikintilar yasamiyorsun. Hatta ben filtre kahve manyagi arkadaslara cogu zaman filtre kahve diye de icirdim.

Rock'n'roll :D

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

merhaba gençler ve genç kalanlar :))

kenya ve house blend aldım dendim ikisinide ancak  hafif kaldı biraz yine  bende  house blend ve kenyayı karıştırıp denedim hoş oldu dedim bide verenda katayım nasıl oalcak  mükemmel oldu ama yine hafifi tabiki :)

biraz daha sert olalına yükselmem gerek sanırm .

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    TiThousand bunu yazdı
    ComputerWolf bunu yazdı

Ya amk bende filtre kahve seviyorum, iciyorum ama bir sulandirilan sadece sekersiz jacobs ile arasinda daglar kadar fark yok. Starfucks ta icilen kahvelerin "kavrulma tarihleri" hakkinda bilgisi olan var mi ? Adamlar paket olarak sattiklari kahve cekirdegi paketinin uzerine bile kavrulma tarihi, kahvrulma detaylarini yazmaz. Cunku o kahve coptur gurmelere gore , adamlar kavrulma tarihi yagi otu bokuna gore filtre kahve iciyor falan ama biz onumuze gelen copu iciyoruz amk ve bu copler arasinda da ekonomik olan en iyisi :)  Evet katildigim bir nokta nescafe gold falan mide yanmasi yaparken, jacobs monarchta falan bu tip sikintilar yasamiyorsun. Hatta ben filtre kahve manyagi arkadaslara cogu zaman filtre kahve diye de icirdim.

Rock'n'roll :D

abi zaten çözünebilir kahve dediğimiz hırt dondurulmuş filtre kahve :D asdfghfdgj

Çok sıkılıyom
Toplam Hit: 5964 Toplam Mesaj: 34
filtre kahve starbucks