folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Finallerden Önce Oracle DB Öğrenmem İçin Yardımci Kanallar/Siteler ?

Finallerden Önce Oracle DB Öğrenmem İçin Yardımci Kanallar/Siteler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Herkese merhaba. Finallere daha zaman var ama ben şimdiden oracle'da çalışmaya başladım. Malum vizeden birazcık düşük alınca finalde işleri sıkı tutmak lazım :)

Lakin sorum şu. Hocamız Apex'te bişeyler yapayım dedi sonra TOAD'da bişeyler yaptı ve ben olayları kavrayamadan nişan ve arkadaşın babasının cenazesi ile birlikte dersleri kaçırdımda kaçırdım.

Sizden istediğim şu : Bana basitten ( tablo oluşturma PK , FK  ) başlayarak  bir iki tık ileri seviyeye ( function , procedure , loop, declaring , cursor ve trigger gibi ) çıkaracak örnekler, web siteleri , youtube kanalları , döküman gibi kaynaklar :)

not : MSSQL biliyorum 

Şimdiden teşekkürler :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

1 up olsun. onca bilişimci insan var yahu bence görülmemiştir konum yoksa çıkardı bişeyler :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

burası yeter;

https://www.tutorialspoint.com/plsql/

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 1430 Toplam Mesaj: 3
java oracle db