folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Firefox İle Youtube Müziklerinizi Arkaplanda Oynatın

Firefox İle Youtube Müziklerinizi Arkaplanda Oynatın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Hocalar dün tesadüf eseri keşfettim, bilgisayarımda Firefox kullanıyorum dedim telefona da bi indireyim bakayım. İndirirken yorumlara gözattım Youtube'da video izlemek işkence gibi bi yorum gördüm hatırladığım kadarıyla indirdikten sonra ilk iş Youtube'a girip denemek oldu ama bi sıkıntıyla karşılaşmadım. Çıkmak için son uygulamaları açtım fakat video durmadı. La nolüyüü derken arkaplana attım uygulamayı başka şeyler yaptım ekranı kapatıp denedim falan. Çok da güzel çalışıyor. Tabi bana pek lazım olmayacak ama bilmeyenler varsa işini görebilir, saçma salak uygulamalar indirmeye gerek bırakmaz belki.

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mozilla.firefox&hl=tr

Şafak 1152!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

YouTube muziklerini arka plan da acamiyordum super oldu bu tesekkurler hocam.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Bende farketmiștim bu özelliği tesadüf olarak ama paylașmak aklıma gelmemiști. Eline sağlık

Se...a...se...deneme..deneme..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Hani ios? :(

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Hani ios? :(

Yok iOs kapalı sistem yok android daha açık daha kurcalanılabilir. s6 hocam.

iPhone'da da sanırım uygulamasından değil de Safariden girip videoyu başlatmak, daha sonra home tuşu ile küçülttükten sonra alttan yukarı fışlatıp play tuşuna basmak yeterli oluyor imiş. Mytube, Playtube gibi uygulamalar da var ama çalışıyor mu bilmiyorum deneme şansım olmadı.

Şafak 1152!
Toplam Hit: 1244 Toplam Mesaj: 5
android